Безпліддя — не вирок

Записатись на прийом
Головна » Блог » Поради від гінеколога » Безпліддя — не вирок
Стаття

Діагноз безпліддя — один з найстрашніших для людини незалежно від її статі, але він не є остаточним. Підставою для такого діагнозу є ненастання вагітності протягом року (двох років) регулярного статевого життя без використання контрацепції. Більше 50%, а по деяким даним 60%, випадків безпліддя в світі припадає на чоловічий фактор. У 10-20% причина залишається нез’ясованою.

Для багатьох жінок шлях до вагітності іноді може бути важким. Ось чому важливо знати, коли слід звертатися до фахівця гінеколога-репродуктолога. Спеціалісти клініки ЮНОНА+ займаються діагностикою та лікуванням проблем, пов’язаних з жіночим безпліддям.

Важливо! Жіноче безпліддя в більшості випадків піддається лікуванню. Однак починати вирішувати це питанням потрібно якомога раніше: старіння організму — одна з головних причин ненастання бажаної вагітності. З віком кількість факторів, що негативно впливають на фертильність, збільшується і лікувати безпліддя стає набагато складніше.

Симптоми що можуть призводити до безпліддя у жінок: больові відчуття, тазові болі; порушення місячного циклу; виділення з молочних залоз; гормональний дисбаланс; значні коливання ваги і т.д. При виявленні у себе хоча б однієї з цих ознак, обов’язково пройдіть огляд у гінеколога та здайте необхідні аналізи!

Причинами безпліддя можуть виступати:

  • ендометріоз
  • проблеми з овуляцією
  • синдром полікістозних яєчників (СПКЯ)
  • порушення в яєчниках, маткових трубах і/ або в матці

Якщо ви молодше 35 років та безрезультатно намагалися завагітніти більше ніж рік, або вам 35 років і старше,  та ви не можете завагітніти протягом 6 місяців зверніться до спеціалістів з репродуктології клініки ЮНОНА+ в Бучі. Це може відразу ж дати вам душевний спокій, і допомогу у вирішенні проблеми.

Інші причини звернутися до фахівців клініки ЮНОНА+:

  • нерегулярні менструальні цикли
  • вам важко відслідковувати овуляцію
  • ви або ваш партнер мали або маєте ЗПСШ
  • ви маєте надлишкову або недостатню вагу

Зачаття має складатись із чотирьох етапів, щоб розвертатися ідеально: яєчник повинен випустити яйцеклітину; сперма повинна досягти і запліднити яйцеклітину; запліднена яйцеклітина повинна пройти через фаллопієву трубу жінки в її матку; і, нарешті, вона повинна залишатися в матці — так запліднена яйцеклітина перетворюється в здоровий плід. Безпліддя виникає, коли щось йде не так під час будь-якого з цих етапів.

Для діагностики жіночого безпліддя та інших гінекологічних захворювань в клініці ЮНОНА+ застосовуються найсучасніші методи лікування та діагностики,  інноваційне обладнання. Наші лікарі репродуктологи, гінекологи-ендокринологи знають, як вирішувати найскладніші питання жіночої інтимної сфери!

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому Вам зателефонує адміністратор клініки