Мамологія

Головна » Послуги » Мамологія
Послуги по напрямку
Скринінг жіночого здоров’я

Відомо, що будь-які захворювання, виявлені на ранніх термінах, мають більш позитивну динаміку лікування. Тому, аби ви почували впевненість у своєму жіночому здоров’ї, у клініці ЮНОНА+ створили два спеціальних пакети — «Жіночий check-up №1» та «Жіночий check-up №2».

Деталі
Консультація мамолога

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ до консультації мамолога?
Візит до мамолога не вимагає особливої ​​підготовки від пацієнта. Це безболісний захід, який допоможе зберегти здоров’я грудей.

Деталі
УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз — безпечний та комфортний метод діагностування молочних залоз і зон лімфовідтоку, що дозволяє максимально точно визначити розташування патологічного ділянки, провести забір зразків для гістологічних досліджень.

Деталі
Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія молочної залози

Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія (ТАПБ) молочної залози — діагностична процедура, суть якої полягає в отриманні для гістологічного дослідження зразків клітин новоутворення, що міститься в молочній залозі, за допомогою тонкої голки.

Деталі
Про напрямок

Мамологія в Юнона+ це командний підхід — наші фахівці мамологи, онкологи, лікарі УЗД, об’єднують свій досвід для створення індивідуального плану догляду, для кожної пацієнтки.

Ми адаптуємо лікування наших пацієнток на основі їх поточного стану здоров’я, віку, уподобань і аналізів. Завдяки широкому комплексу послуг в області мамологія, гінекології, УЗД в клініці Юнона + ви можете зосередитися на поліпшенні свого здоров’я.

Лікарі мамологи в клініці Юнона+ допоможуть вам і навчать, як захистити себе від захворювань молочної залози, як визначити перші симптоми, і, коли вам потрібно негайно звернутися до лікаря.

Важливо! Якщо ви виявили ущільнення в грудях, не панікуйте — 80% всіх новоутворень молочної залози є неракові. Але обов’язково відвідайте лікаря мамолога, щоб виключити небезпечні патології і вчасно запобігти розвитку хвороби. Paк молочних залоз є найбільш небезпечним діагнозом і другий за причиною смертності жінок в світі (після серцево-судинних захворювань).