yunona-vrachi

Про клініку

Головна » Про клініку
Наша філософія

Юнона (лат. Iuno) — давньоримська богиня шлюбу, материнства, жінок і жіночої продуктивної сили. Покровителька сім’ї і сімейних відносин.

Кожна жінка — це богиня, що несе в собі неповторний образ: улюблена дочка, любляча дружина і турботлива мама. Кожній жінці необхідний хороший лікар-гінеколог, який може не тільки поставити правильний діагноз, а й уважно вислухати і зрозуміти свою пацієнтку. Консультацію гінеколога ви можете отримати в клініці ЮНОНА+

 

Послуги клініки

 • Лікування порушення менструального циклу
 • Лікування гінекологічних запальних захворювань (кольпіт, цервіцит, аднексит)
 • Лікування патологій шийки матки (ерозія шийки матки, поліп, передракові захворювання)
 • Виконання мініінвазивних операцій при патології шийки матки
 • Профілактика і лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ)
 • Діагностика та лікування безпліддя
 • Діагностика і лікування захворювань молочних залоз (послуга мамолога)
 • Підбір методу контрацепції. Установка/видалення внутрішньоматкової контрацепції (ВМС)
 • Жіноча урологія
 • Діагностика та лікування клімактеричних змін і розладів, пов’язаних з ними
 • Лікування захворювань ендокринних органів (захворювання щитоподібної залози, збої в роботі гормональної системи)
 • УЗД-діагностика 2D\3D\4D: акушерська, гінекологічна, молочних залоз, щитоподібної залози, внутрішніх органів (черевної порожнини, нирок і сечового міхура)
 • Доплерографія вен і артерій
 • Лабораторні дослідження (аналізи)

Чому варто довіритись клініці Юнона+

Медичний центр ЮНОНА+ має великий досвід в лікуванні найпоширеніших гінекологічних патологій. Що доведено великим відсотком позитивних результатів лікування захворювань. Клініка знаходиться в місті Буча, Київської області. Якщо вам потрібна професійна консультація гінеколога, мамолога, необхідно здати аналізи або пройти УЗД і ви проживаєте в містах Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Немішаєве, вам буде зручно пройти обстеження саме в нашій клініці Юнона+.

Лікарі клініки — висококваліфіковані фахівці з жіночого здоров’я — мамологи, гінекологи, ендокринологи, УЗД-фахівці. У нашій клініці ви можете одночасно пройти обстеження у фахівця, здати всі необхідні аналізи і отримати грамотне і ефективне лікування.

У клініці створені комфортні умови, затишні кабінети, чистота в приміщеннях. При прийомі пацієнтів використовується тільки одноразовий матеріал, що виключає можливість зараження.

Наша клініка укомплектована сучасним апаратом для ультразвукового дослідження з інноваційними датчиками. Апарат такого класу дозволяє проводити дуже точну діагностику різних патологій внутрішніх органів, створює якісні 3D знімки при спостереженні за розвитком плоду.

У нас в клініці ви можете проходити лікування разом з партнером щодо питань безпліддя або лікування захворювань. Наш медичний центр забезпечує якісний медичний супровід вагітності на різних термінах.

Пам’ятайте: тільки регулярне відвідування лікаря забезпечить збереження жіночого здоров’я на довгі роки! Правильно діагностувати гінекологічне захворювання і встановити причини його виникнення самостійно, без участі кваліфікованого фахівця, неможливо. Не зволікайте, консультація гінеколога дасть вам розуміння проблеми та її рішення.

 

ТОВ “ЮНОНА +” Ліцензія на ведення медичної діяльності згідно рішення МОЗ України №317 від 4.06.2015 р.

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому Вам зателефонує адміністратор клініки