УЗ діагностика

Головна » Послуги » УЗ діагностика
venus ЮнонаПослуги по напрямку
УЗД м’яких тканин

Ви знаходили колись у себе під шкірою незрозумілу «гульку»? Що це, що з цим робити? Розібратись допоможе УЗД м’яких тканин.

Деталі
УЗД сечовидільної системи

УЗ-діагностика сечовидільної системи допомагає діагностувати різноманітні урологічні захворювання у жінок, чоловіків, дітей. Дослідження включає огляд сечового міхура, сечоводів і нирок.

Деталі
УЗД органів малого тазу у чоловіків

Клініка ЮНОНА+ створена не лише для жінок. Для чоловіків ми теж маємо широкий спектр послуг. Наприклад, у нас ви можете пройти УЗ-діагностику органів малого тазу (сечовий міхур та передміхурова залоза) абдомінальним датчиком.

Деталі
УЗД щитоподібної залози

УЗД щитоподібної залози – найінформативніший, безболісний метод скринінгу функції та стану органу. Він дає можливість лікарю ефективно оцінити стан структури, розміри, кровопостачання та форму залози; виключити наявність доброякісних чи злоякісних новоутворень, запальних процесів, аномалій розвитку чи післяопераційних змін.

Деталі
УЗД лонного зчленування

УЗД лонного зчленування – це дослідження відстані між лобковими кістками тазу, стану м’яких тканин та наявності зайвої рідини.

Деталі
УЗД нирок

Про «камені в нирках» чули, мабуть, не раз. А щоб їх виявити, аби потім успішно нейтралізувати, існує спеціальне дослідження — УЗД нирок та наднирників.

Деталі
УЗД лімфатичних вузлів

Лімфатична система відповідає за імунітет людини. Лімфатичні вузли відіграють роль біологічних фільтрів, які перешкоджають поширенню в крові мікроорганізмів, токсичних речовин і ракових клітин.

Деталі
УЗД органів черевної порожнини

УЗ-діагностика черевної порожнини включає дослідження таких органів: печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка. Вони взаємопов’язані, зміни в одному органі призводять до змін в іншому. Саме тому обстеження проходить в комплексі.

Деталі
УЗД судин нижніх кінцівок

УЗД судин нижніх кінцівок допоможе вчасно діагностувати судинну патологію, наприклад, варикозне розширення вен, тромби, бляшки, стенози, запалення.

Деталі
УЗД органів малого тазу

УЗД органів малого тазу – дослідження шийки і тіла матки, фаллопієвих труб, яєчників, позадуматкового простору і навколоматкової клітковини.

Деталі
УЗД вагітності

УЗД плоду на різних термінах вагітності. Дане обстеження призначається в обов’язковому порядку всім вагітним жінкам, так як саме УЗД підтвердить або спростує зачаття, дасть можливість визначити відсутність позаматкової або завмерлої вагітності, з’ясувати стать дитини, оцінити стан навколоплідних вод і маточного епітелію, своєчасно виявити патології розвитку плода і попередити викидень.

Деталі
3D/4D УЗД вагітності

(Дана послуга доступна в Бучі) 3D/4D ультрасонографія — методи ультразвукової діагностики вагітності, що дозволяють отримати об’ємне зображення плоду, що динамічно змінюється, з можливістю запису тривимірного відео в реальному часі.

Деталі
УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз — безпечний та комфортний метод діагностування молочних залоз і зон лімфовідтоку, що дозволяє максимально точно визначити розташування патологічного ділянки, провести забір зразків для гістологічних досліджень.

Деталі
Фолікулометрія: для чого застосовується, коли проводиться

Фолікулометрія (УЗД скринінг фолікула) — метод ультразвукового дослідження, що дозволяє оцінити в динаміці зростання і розвиток фолікулів, а також стан ендометрія протягом одного менструального циклу. Дана процедура широко застосовується в репродуктивної гінекології для діагностики та лікування безпліддя, при плануванні вагітності.

Деталі
venus ЮнонаПро напрямок

Ультразвукова діагностика (УЗ діагностика) — один з найточніших і ефективних методів обстеження, що дозволяє виявити зміни в організмі на їх початкових стадіях. Невисока вартість в поєднанні з високою інформативністю робить УЗД майже універсальним методом обстеження.

Діагностика за допомогою УЗД-апаратів абсолютно безпечна, безболісна, практично не має протипоказань, і призначається при широкому спектрі порушень функціонування внутрішніх органів, тканин, опорно-рухового апарату, і в період вагітності.

Принцип дії УЗ діагностика ґрунтується на принципі ехолокації: використанні ультразвукових хвиль, які, проходячи крізь тканини організму, фіксуються спеціальним датчиком, і є основою для створення зображення.

У клініці ЮНОНА+ діагностика проводиться за допомогою УЗД сканера SonoScape S22, одного з найбільших в світі виробників апаратів для проведення ультразвукової діагностики.

Нові технічні рішення, втілені в нашій УЗД системі, забезпечують отримання максимально точних даних для виконання широкого кола клінічних задач. А цифрові технології (3D і 4D) дозволяють записувати дослідження і отримувати фотографії і відео комп’ютерного заключення.