УЗ діагностика

Головна » Послуги » УЗ діагностика
Послуги по напрямку
УЗД органів малого тазу

УЗД органів малого тазу – дослідження шийки і тіла матки, фаллопієвих труб, яєчників, позадуматкового простору і навколоматкової клітковини.

Деталі
УЗД вагітності

УЗД плоду на різних термінах вагітності. Дане обстеження призначається в обов’язковому порядку всім вагітним жінкам, так як саме УЗД підтвердить або спростує зачаття, дасть можливість визначити відсутність позаматкової або завмерлої вагітності, з’ясувати стать дитини, оцінити стан навколоплідних вод і маточного епітелію, своєчасно виявити патології розвитку плода і попередити викидень.

Деталі
3D/4D УЗД вагітності

3D/4D ультрасонографія — методи ультразвукової діагностики вагітності, що дозволяють отримати об’ємне зображення плоду, що динамічно змінюється, з можливістю запису тривимірного відео в реальному часі.

Деталі
УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз — безпечний та комфортний метод діагностування молочних залоз і зон лімфовідтоку, що дозволяє максимально точно визначити розташування патологічного ділянки, провести забір зразків для гістологічних досліджень.

Деталі
Фолікулометрія: для чого застосовується, коли проводиться

Фолікулометрія (УЗД скринінг фолікула) — метод ультразвукового дослідження, що дозволяє оцінити в динаміці зростання і розвиток фолікулів, а також стан ендометрія протягом одного менструального циклу. Дана процедура широко застосовується в репродуктивної гінекології для діагностики та лікування безпліддя, при плануванні вагітності.

Деталі
Про напрямок

Ультразвукова діагностика (УЗ діагностика) — один з найточніших і ефективних методів обстеження, що дозволяє виявити зміни в організмі на їх початкових стадіях. Невисока вартість в поєднанні з високою інформативністю робить УЗД майже універсальним методом обстеження.

Діагностика за допомогою УЗД-апаратів абсолютно безпечна, безболісна, практично не має протипоказань, і призначається при широкому спектрі порушень функціонування внутрішніх органів, тканин, опорно-рухового апарату, і в період вагітності.

Принцип дії УЗ діагностика ґрунтується на принципі ехолокації: використанні ультразвукових хвиль, які, проходячи крізь тканини організму, фіксуються спеціальним датчиком, і є основою для створення зображення.

У клініці ЮНОНА+ діагностика проводиться за допомогою УЗД сканера SonoScape S22, одного з найбільших в світі виробників апаратів для проведення ультразвукової діагностики.

Нові технічні рішення, втілені в нашій УЗД системі, забезпечують отримання максимально точних даних для виконання широкого кола клінічних задач. А цифрові технології (3D і 4D) дозволяють записувати дослідження і отримувати фотографії і відео комп’ютерного заключення.