УЗ діагностика

Головна » Послуги » УЗ діагностика
Послуги по напрямку
УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз — безпечний та комфортний метод діагностування молочних залоз і зон лімфовідтоку, що дозволяє максимально точно визначити розташування патологічного ділянки, провести забір зразків для гістологічних досліджень.

Деталі
УЗД органів малого тазу

УЗД органів малого тазу – дослідження шийки і тіла матки, фаллопієвих труб, яєчників, позадуматкового простору і навколоматкової клітковини.

Деталі
Про напрямок

Ультразвукова діагностика (УЗ діагностика) — один з найточніших і ефективних методів обстеження, що дозволяє виявити зміни в організмі на їх початкових стадіях. Невисока вартість в поєднанні з високою інформативністю робить УЗД майже універсальним методом обстеження.

Діагностика за допомогою УЗД-апаратів абсолютно безпечна, безболісна, практично не має протипоказань, і призначається при широкому спектрі порушень функціонування внутрішніх органів, тканин, опорно-рухового апарату, і в період вагітності.

Принцип дії УЗ діагностика ґрунтується на принципі ехолокації: використанні ультразвукових хвиль, які, проходячи крізь тканини організму, фіксуються спеціальним датчиком, і є основою для створення зображення.

У клініці ЮНОНА+ діагностика проводиться за допомогою УЗД сканера SonoScape S22, одного з найбільших в світі виробників апаратів для проведення ультразвукової діагностики.

Нові технічні рішення, втілені в нашій УЗД системі, забезпечують отримання максимально точних даних для виконання широкого кола клінічних задач. А цифрові технології (3D і 4D) дозволяють записувати дослідження і отримувати фотографії і відео комп’ютерного заключення.