УЗД молочних залоз

УЗД молочних залоз — безпечний та комфортний метод діагностування молочних залоз і зон лімфовідтоку, що дозволяє максимально точно визначити розташування патологічного ділянки, провести забір зразків для гістологічних досліджень.

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Мамологія » УЗД молочних залоз
Коротко

УЗД молочних залоз — безпечний та комфортний метод діагностування молочних залоз і зон лімфовідтоку, що дозволяє максимально точно визначити розташування патологічного ділянки, провести забір зразків для гістологічних досліджень.

УЗД молочних залоз — найбільш інформативний метод дослідження при фіброзно-кістозній мастопатії, кістах, лактостазі, патологічних новоутвореннях.

Показання для УЗД молочних залоз:

  • Болісні відчуття грудей, огрубіння сосків і виділення з них рідини.
  • Зміни форми, розмірів, контурів і стану шкіри грудей.
  • Планування вагітності, вагітність і лактація.
  • Діагностика кіст, пухлин і будь-яких інших новоутворень, виявлених під час проведення інших досліджень.
  • Оцінка стану грудей після травми або запалення.
  • Збільшення лімфатичних вузлів (пахвових, над- і підключичних).
  • Оцінка стану силіконових протезів після операції по збільшенню грудей.
  • Контроль ефективності лікування дисгормональних захворювань молочних залоз.

Коли робити УЗД

УЗД молочної залози не вимагає спеціальної підготовки, і в залежності від показань може виконуватися або спочатку (на 5 – 7 день), або в кінці (на 20 – 24 день) менструального циклу. Оптимальні терміни обстеження підбирає лікар мамолог, з урахуванням тривалості менструального циклу, виявлених патологій та інших факторів. Якщо є показання, то найкраще робити УЗД молочних залоз у першу половину циклу. Цей час є оптимальним, так як гормональний фон в першій половині циклу найбільш стабільний. Перед настанням менструації гормональний фон дуже високий, і цей факт може іноді спотворити картину. Якщо жінка приймає гормональні контрацептиви або вже знаходиться в стані менопаузи, час проведення УЗД не має значення.

Кому робити УЗД

Для більшості жінок у віці 30 років і старше рекомендовано проходити і мамографію, і УЗД-обстеження. Для жінок молодше 30 років зазвичай досить лише УЗД молочних залоз.

Для того щоб вчасно помітити патологічні зміни, УЗД молочних залоз слід проводити регулярно — як мінімум 1 раз на рік, а після досягнення 50-річного віку — 2 рази в рік.

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

УЗД молочних залоз Ціни на послуги
Назва послугиЦіна, грн
УЗД молочних залоз та системи лімфовідтоку+консультація мамолога600
Пакет «Жіночий check-up №2»: консультація лікаря гінеколога та мамолога; УЗД органів малого тазу; УЗД молочної залози; відеокольпоскопія; цитоморфологічне дослідження (урогенітальний мазок) або бактеріоскопічне дослідження урогенітального мазка (мікрофлора); консультація лікаря повторна за результатами аналізів. Скринінг жіночого здоров’я: гінекологія+мамологія1600
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
УЗД молочних залоз Колектив клініки
УЗД молочних залоз Статті за напрямком