Пакет «ІІ триместр вагітності»

Як кажуть «золотий період вагітності», 13-27 тиждень. Адже симптоми токсикозу вже позаду, і можна насолоджуватись своїм прекрасним станом, відчути перші рухи малюка.

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Вагітність » Пакет «ІІ триместр вагітності»
Коротко

Як кажуть «золотий період вагітності», 13-27 тиждень. Адже симптоми токсикозу вже позаду, і можна насолоджуватись своїм прекрасним станом, відчути перші рухи малюка.

Та з боку здоров’я і в цей період жінці варто слідкувати за своїм станом і проходити обов’язкові дослідження. Спеціального для цього в клініці ЮНОНА+ існує відповідний пакет.

Пакет «ІІ триместр вагітності» включає:

  • консультацію акушера-гінеколога;
  • другий пренатальний скринінг (16-18 тиждень): УЗД плоду+аналіз крові матері, потрійний тест: Betta-ХГЛ, E3 вільний, АФП) для проведення скринінгу на ризик генетичних захворювань та вроджених вад розвитку  за допомогою програми PRISCA-5 ® (Siemens);
  • загальний аналіз крові на (25-26 тиждень);
  • глюкозотолерантний тест (24-28 тиждень);
  • аналіз на ВІЛ (другий);
  • аналіз сечі на виявлення білку та цукру;
  • консультацію лікаря повторну за результатами аналізів.

Другий пренатальний скринінг («потрійний тест») проводять на 14-20 тижні, але оптимально на 16-18 тижні, для підтвердження або спростування результатів першого скринінгу. Або ж за показаннями, що раптово з’явились під час вагітності. Чутливість скринінгу II триместру становить 70-75%. Як і перший пренатальний скринінг комплекс діагностики складається з УЗД плоду та аналізу крові матері, але вже за трьома показниками біохімії (бета-ХГЛ, білку АФП та вільного естріолу), тому і називається «потрійним».

Загальний аналіз крові дасть комплексну картину стану організму та можливих слабких місць; наприклад, визначення рівню тромбоцитів дозволить контролювати систему згортання крові та наявність патологій, що можуть загрожувати вагітній та плоду.

На 24-28 тижні проводять глюкозо-толератний тест. В першу чергу для того, щоб виключити таке захворювання, як гестаційний цукровий діабет (ГЦД). Він провокує зайву вагу вагітної, набряки і збільшення ваги плоду, що може негативно відобразитись на нормальному перебігу пологів.

У цей триместр проводиться і другий аналіз на ВІЛ, адже як відомо «період вікна» (коли вірус в організмі є, але ще не проявив себе) становить від 2 тижнів до 6 місяців. Контролюють також і аналіз сечі на виявлення білка та цукру, що допоможе завчасно діагностувати можливі небезпечні захворювання для плода та вагітної.

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Пакет «ІІ триместр вагітності» Ціни на послуги
Назва послугиЦіна, грн
Пакет «ІІ триместр вагітності»: консультація акушера-гінеколога; другий пренатальний скринінг (16-18 тиждень): УЗД плоду+аналіз крові матері, потрійний тест: Betta-ХГЛ, E3 вільний, АФП) для проведення скринінгу на ризик генетичних захворювань та вроджених вад розвитку  за допомогою програми PRISCA-5 ® (Siemens); загальний аналіз крові; з тромбоцитами (25-26 тиждень); глюкозотолерантний тест (24-28 тиждень); аналіз на ВІЛ (другий); аналіз сечі на виявлення білку та цукру; консультація лікаря повторна за результатами аналізів.2250
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
Пакет «ІІ триместр вагітності» Колектив клініки
Пакет «ІІ триместр вагітності» Статті за напрямком