Особливий режим роботи

Записатись на прийом
Головна » Блог » Без категорії » Особливий режим роботи
Стаття

Дорогі наші пацієнтки, з метою профілактичних заходів щодо непоширення COVID-19 з 23 березня до закінчення карантину в Україні клініка ЮНОНА+ працюватиме в ОСОБЛИВОМУ режимі. Що це означає:

  • УЗД ПО ВАГІТНОСТІ ПРОВОДИТЬСЯ БЕЗ СУПРОВОДУ (родичів), самостійно, щоб зменшити кількість людей, що перебувають в клініці. Звісно, якщо це не викликано критичною ситуацією.
  • НАЯВНІСТЬ МАСКИ. Відвідування клініки та прийом у лікаря проводиться лише при наявності медичної маски, респіратора чи т.п.
  • СКРИНІНГ ТЕМПЕРАТУРНОГО РЕЖИМУ. Адміністратор або медсестра під час візиту можуть провести вимірювання температури тіла пацієнта.

Просимо з розумінням та усією відповідальністю поставитись до таких вимушених дій. Адже здоров’я наших пацієнтів та медперсоналу – найважливіша цінність.

Ми проводимо усі необхідні заходи щодо знезараження приміщень та індивідуальної гігієни: часте вологе прибирання, обробка антисептичними засобами, кварцування приміщень, у вільному доступі дезинфікуючі засоби для рук, медперсонал клініки працює у медичних масках та респіраторах.

АЛЕ, ще раз наголошуємо:

  • Якщо ви нещодавно повернулись з країн, де зафіксовано випадки інфікування COVID-19, або ж мали контакти з людьми, які повернулись з цих країн, просимо утриматись від відвідування клініки на період карантину в Україні.
  • Якщо ви помітили у себе симптоми (кашель, підвищена температура, ускладнене дихання), зателефонуйте до вашого сімейного лікаря та утримайтесь від відвідування клініки на час хвороби.
  • Якщо у вас є гострі форми ГРВІ або грипу також просимо утриматись від відвідування клініки до одужання.

Будьте свідомими, поважайте себе та оточуючих. Ми залишаємось на зв’язку і завжди готові надати вам кваліфіковану невідкладну допомогу.

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому Вам зателефонує адміністратор клініки