Пакет «Здоров’я жінки 25+»

Зазвичай жінка у цьому віці має активне статеве життя, іноді — зміну сексуальних партнерів. Тому пакет допоможе не лише діагностувати можливі зміни репродуктивної функції, а й пройти дослідження на інфекції, що передаються статевим шляхом.

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Гінекологія » Пакет «Здоров’я жінки 25+»
Коротко

Зазвичай жінка у цьому віці має активне статеве життя, іноді — зміну сексуальних партнерів. Тому пакет допоможе не лише діагностувати можливі зміни репродуктивної функції, а й пройти дослідження на інфекції, що передаються статевим шляхом.

Пакет «Здоров’я жінки 25+» включає: консультацію лікаря гінеколога та мамолога; відеокольпоскопію; цитологію мазків із цервікального каналу і шийки матки на атипію; УЗД органів малого тазу; УЗД молочних залоз; скринінг ВПЛ 12 серотипів; аналізи пакет 12 ЗПСШ; консультацію лікаря повторну за результатами аналізів.

УЗД органів малого тазу, відеокольпоскопія та мазок на цитологію — першочергові дослідження в діагностиці змін репродуктивної системи жінки. Дають можливість вчасно виявити зміни в статевій системі, можливі новоутворення, навіть незначні дефекти шийки матки та піхви: ерозії, пухлини, мікро крововиливи та інші патологічні зміни, небезпечні зміни в складі клітин, навіть, на безсимптомній стадії.

Скринінг вірусу папіломи людини на 12 серотипів високого онкогенного ризику допоможе діагностувати можливий розвиток раку шийки матки. Адже відомо, що саме ВПЛ — часта причина розвитку цього онкологічного захворювання.

УЗД молочних залоз — найбільш інформативний метод дослідження при фіброзно-кістозній мастопатії, кістах, лактостазі, патологічних новоутвореннях. І це не залежить чи була у жінки лактація, чи годувала вона грудьми, зміни у молочних залозах відбуваються у будь-якої жінки. Деякими дослідженнями доведено, навіть, що навпаки, відмова чи відсутність грудного вигодовування має негативний вплив на стан молочних залоз.

Неліковані венеричні захворювання впливають не лише на якість життя, а й на можливість завагітніти, успішно виносити та народити здорову дитину. Тому пакет включає скринінг на 12 найпоширеніших захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ): Mycoplasma hominis, Mycoplasma genitalium, Ureaplasma spp. (U.parvum, U.urealyticum), Candida albicans, Gardnerella vaginalis, Chlamydia trachomatis, Trichomonas vaginalis, Neisseria gonorroeae, ДНК цитомегаловірусу CMV, ДНК герпесвірусу HSV 1, 2., ВПЛ HPV 16 тип, ВПЛ HPV 18 тип.

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Пакет «Здоров’я жінки 25+» Ціни на послуги
Назва послугиЦіна, грн
Пакет «Здоров’я жінки 25+»: консультація лікаря гінеколога та мамолога; відеокольпоскопія; цитологія мазків з цервікального каналу і шийки матки на атипію; УЗД органів малого тазу; УЗД молочних залоз; скринінг ВПЛ 12 серотипів; аналізи пакет 12 ЗПСШ; консультація лікаря повторна за результатами аналізів.2520
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
Пакет «Здоров’я жінки 25+» Колектив клініки
Пакет «Здоров’я жінки 25+» Статті за напрямком