Підготовка до вагітності. З чого почати

Записатись на прийом
Головна » Блог » Поради від гінеколога » Підготовка до вагітності. З чого почати
Стаття

Кожна майбутня мама ставить собі питання, як правильно підготуватися до вагітності, щоб виносити і народити здорову дитину. Для народження здорового малюка доведеться багато від чого відмовитися, і кардинально перейнятись своїм здоров’ям і способом життя.

Підготовка до вагітності по пунктам (план дій):

  • Перевірити свій стан здоров’я і стан здоров’я чоловіка (майбутні батьки повинні пройти обстеження на захворювання, що передаються статевим шляхом, зробити флюорографію, здати аналізи крові і сечі, на антитіла до краснухи та токсоплазмозу, отримати консультацію терапевта, відвідати стоматолога).
  • Якщо ви приймали протизаплідні засоби, відмовтеся від них як мінімум за три місяці до передбачуваного зачаття.
  • За півроку до зачаття відмовтеся від шкідливих звичок. Краще, якщо цій рекомендації будуть слідувати обоє майбутніх батьків.
  • Весь період підготовки харчуйтеся повноцінно, відмовтеся від продуктів, що містять барвники та добавки, від прийому алкогольних напоїв. Для підтримки здорового балансу в організмі приймайте комплекс вітамінів.
  • Ваш організм позитивно відгукнеться на тривалі прогулянки на повітрі. Виконуйте фізичні вправи, отримуйте позитивні емоції, уникайте стресу, підвищених фізичних навантажень.

Виконання наших рекомендацій позитивно вплине на ваш організм, і зачаття здорової дитини не стане проблемою. Хороший стан здоров’я і позитивний настрій допоможуть вам під час вагітності.

Якщо у вашої подружньої пари виникнуть проблеми із зачаттям, клініка ЮНОНА+ запрошує вас на комплексне обстеження та лікування. Наша клініка допомогла багатьом бездітним парам відчути довгоочікуване щастя батьківства!

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому Вам зателефонує адміністратор клініки