Пакет “Здоров’я жінки 40+”

З віком у нас стає більше питань до свого здоров’я. Після 40 років у жінок значно змінюється гормональний фон, активність яєчників уповільнюється, починається менопауза. Також можуть з’явитись проблеми серцево-судинного характеру, порушитись вуглеводний обмін, підвищитись ризик переломів, у зв’язку зі зниженням рівня кальцію.

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Гінекологія » Пакет “Здоров’я жінки 40+”
Коротко

З віком у нас стає більше питань до свого здоров’я. Після 40 років у жінок значно змінюється гормональний фон, активність яєчників уповільнюється, починається менопауза. Також можуть з’явитись проблеми серцево-судинного характеру, порушитись вуглеводний обмін, підвищитись ризик переломів, у зв’язку зі зниженням рівня кальцію.

Зважаючи на найбільш важливі зміни у жіночому організмі у цей період, лікарі клініки ЮНОНА+ розробили відповідний пакет, що включає скринінг найбільш важливих маркерів здоров’я жінки.

Пакет «Здоров’я жінки 40+» включає наступні послуги та дослідження: консультація лікаря гінеколога ендокринолога; відеокольпоскопія; ПАП-тест; ВПЧ генотипування; УЗД органів малого тазу; УЗД молочних залоз; УЗД щитоподібної залози; ТТГ; індекс НОМА; 25-гідроксі вітамін Д3; паратгормон; загальний аналіз крові; гомоцистеїн; Са іонізований; коагулограма; D-димер; ліпідограма; ФСГ; естрадіол; загальний аналіз сечі; консультація лікаря повторна за результатами аналізів.

Причини пройти дослідження

Так, у цей віковий період дуже важливо проходити діагностику стану щитоподібної залози. Бо саме збої в роботі цього органу викликають негативні зміни в жіночому організмі. Від щитовидки залежить обмін речовин, нервова, серцево-судинна, а також репродуктивна системи. Варто регулярно проходити УЗД-скринінг щитоподібної залози та відповідні лабораторні дослідження на тиреоїдні гормони.

Спостереження за балансом статевих гормонів та їх рівнем в організмі, може вберегти також від розвитку раку та інших захворювань, з якими стикаються жінки після 40. А УЗД органів малого тазу, відеокольпоскопія, ПАП-тест та ВПЧ генотипування додатково допоможуть завчасно діагностувати можливі патологічні зміни жіночого здоров’я. УЗД молочних залоз вчасно виявить зміни у структурі тканин грудей, підозрілі новоутворення.

Не кожна зріла жінка може похвалитися нормальним вмістом гемоглобіну в крові. Зниження рівня гемоглобіну, анемія, впливає як на самопочуття так і на рівень передачі кисню в тканини, виникає їх кисневе голодування. Важливо контролювати і показники гомоцистеїну, адже його накопичення в організмі призводить до розвитку серцево-судинних захворювань.

У період після 40 не можна забувати про систему згортання крові, аби запобігти виникненню неконтрольованих кровотеч або навпаки, підвищенного згортання крові і розвитку тромбоемболії. Для цього проходять дослідження крові як коагулограма та D-димери.

Важливим компонентом діагностики захворювань серця та судин є ліпідограма — комплексне дослідження для оцінки стану ліпідного обміну. А для оцінки стану вуглеводного обміну використовують дослідження Індекс НОМА — маркер оцінки інсулінорезистентності.

Визначення рівню 25-гідроксі вітаміну Д3 та Са іонізованого допоможе контролювати жінці міцність кісток.

Якщо ви досягли цього чудового віку, вам потрібно потурбуватись про своє здоров’я. Завдяки пакету «Здоров’я жінки 40+» в клініці ЮНОНА+ ви можете пройти найширше комплексне обстеження: консультації фахівців, УЗД та аналізи з приємним дисконтом. Наші лікарі нададуть вам кваліфіковану консультацію, встановлять точний діагноз та призначать ефективне лікування.

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Пакет "Здоров'я жінки 40+" Ціни на послуги
Назва послугиЦіна, грн
Пакет «Здоров’я жінки 40+»: консультація лікаря гінеколога ендокринолога; відеокольпоскопія; ПАП-тест; ВПЧ генотипування; УЗД органів малого тазу; УЗД молочних залоз; УЗД щитоподібної залози; ТТГ; індекс НОМА; 25-гідроксі вітамін Д3; паратгормон; загальний аналіз крові; гомоцистеїн; Са іонізований; коагулограма; D-димер; ліпідограма; ФСГ; естрадіол; загальний аналіз сечі; консультація лікаря повторна за результатами аналізів.4520
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
Пакет "Здоров'я жінки 40+" Колектив клініки
Пакет "Здоров'я жінки 40+" Статті за напрямком