Гінекологія

Головна » Послуги » Гінекологія
Послуги по напрямку
Консультація гінеколога

КОЛИ необхідно звернутися до гінеколога?
Якщо Ви виявили у себе подібні симптоми, слід негайно відвідати лікаря-гінеколога:

Деталі
Відео кольпоскопія  

Відео кольпоскопія — метод клінічного дослідження стану шийки матки за допомогою кольпоскопа (спеціального оптичного приладу). Він збільшує зображення у 8-20 разів та виводить картинку на монітор. Ця процедура дає можливість вчасно виявити навіть незначні дефекти шийки матки та піхви: ерозії, пухлини, мікро крововиливи та інші патологічні зміни.

Деталі
УЗД органів малого тазу

УЗД органів малого тазу – дослідження шийки і тіла матки, фаллопієвих труб, яєчників, позадуматкового простору і навколоматкової клітковини.

Деталі
Пакет «Синдром вагінальних виділень»

Часто жінка може завчасно запідозрити захворювання, не лише через болі внизу живота, а й через зміну характеру вагінальних виділень.

Деталі
Пакет «Здоров’я шийки матки»

Причина частих захворювань шийки матки пов’язана з її анатомічним розташуванням — вона виступає у піхву, тому за будь-якої інфекції запалення переходить на неї.

Деталі
Скринінг жіночого здоров’я

Відомо, що будь-які захворювання, виявлені на ранніх термінах, мають більш позитивну динаміку лікування. Тому, аби ви почували впевненість у своєму жіночому здоров’ї, у клініці ЮНОНА+ створили два спеціальних пакети — «Жіночий check-up №1» та «Жіночий check-up №2».

Деталі
Консультація гінеколога ендокринолога

Гінеколог ендокринолог лікує всі гінекологічні захворювання і порушення в організмі жінки, пов’язані з гормональним дисбалансом та обміном речовин.

Деталі
Фолікулометрія: для чого застосовується, коли проводиться

Фолікулометрія (УЗД скринінг фолікула) — метод ультразвукового дослідження, що дозволяє оцінити в динаміці зростання і розвиток фолікулів, а також стан ендометрія протягом одного менструального циклу. Дана процедура широко застосовується в репродуктивної гінекології для діагностики та лікування безпліддя, при плануванні вагітності.

Деталі
Пакет «Нерегулярний цикл»

Порушення менструального циклу (дисфункція яєчників) мабуть зустрічалось у житті кожної жінки. Коли місячні стають занадтно рясними, або, навпаки мізерними, коли збільшується чи зменшується цикл, коли вони можуть зовсім зникнути, або з’являється біль під час місячних.

Деталі
Пакет «Здоров’я жінки 25+»

Зазвичай жінка у цьому віці має активне статеве життя, іноді — зміну сексуальних партнерів. Тому пакет допоможе не лише діагностувати можливі зміни репродуктивної функції, а й пройти дослідження на інфекції, що передаються статевим шляхом.

Деталі
Пакет «Здоров’я жінки 30+»

У період 30-тиріччя жінці варто щорічно проходити профілактичний огляд у гінеколога та мамолога. Адже в останні роки значно «помолоділа» онкологія.

Деталі
Пакет “Здоров’я жінки 40+”

З віком у нас стає більше питань до свого здоров’я. Після 40 років у жінок значно змінюється гормональний фон, активність яєчників уповільнюється, починається менопауза. Також можуть з’явитись проблеми серцево-судинного характеру, порушитись вуглеводний обмін, підвищитись ризик переломів, у зв’язку зі зниженням рівня кальцію.

Деталі
Пакет «Перименопауза»

Менопауза (клімакс) — остання самостійна менструація, пов’язана з віковим виснаженням запасу фолікулів у яєчниках, зниженням рівня статевих гормонів, згасанням репродуктивної функції. Період менопаузи настає у віці від 45 до 55 років, може бути ранньою (40-45 років) або пізньою (у віці старше 55 років).

Деталі
Радіохвильова конізація шийки матки

Це сучасна хірургічна маніпуляція, під час якої за допомогою радіохвильового апарату видаляють тканину і частину цервікального каналу шийки матки з метою діагностики або лікування. Найменування процедури походить від форми видаленої ділянки тканини, що має форму конуса.

Деталі
Мазки: цитологія, мікроскопія, ПАП-тест

Одними з основних аналізів в гінекології є: цитологічне і бактеріологічне дослідження (цитологія і мікроскопія), а також ПАП-тест. Аналізи дозволять лікареві оцінити морфологічну структуру клітин, встановити природу пухлинних утворень, вказати на інфекційне походження тієї чи іншої хвороби.

Деталі
Про напрямок

Гінекологія — один з найбільш затребуваних напрямів медицини, який вивчає захворювання статевої сфери і репродуктивної системи у жінок. Гінекологія тісно пов’язана з акушерством, предметом вивчення якого є вагітність і пологи, а також з такими напрямами медицини, як: УЗД, мамологія, хірургія.

У клініці Юнона+ представлено широкий спектр послуг з діагностики, лікування та профілактики гінекологічних захворювань:

 • Консультативний прийом лікарів гінекологів-ендокринологів.
 • Патології шийки матки (лікування із застосуванням методів аргоноплазменной абляції, радіохвильової хірургії).
 • Гормональні порушення (клімактеричні розлади, порушення менструального циклу, безпліддя, викликане гормональним фактором).
 • Гінекологічні захворювання запального характеру (аднексит, цервіцит, ендоцервіцит, вульвіт, сальпінгоофорит, вульвовагініт).
 • Статеві інфекції (ЗПСШ): діагностика та лікування.
 • Ультразвукова діагностика органів малого тазу (трансвагінальне і абдомінальне гінекологічне УЗД).
 • Діагностика вагітності на ранніх термінах.
 • Відеокольпоскопія.
 • Індивідуальний підбір контрацепції після повного обстеження.
 • Постановка внутрішньоматкової спіралі та її видалення.
 • Лабораторна діагностика (генетичні, біохімічні, бактеріологічні, цитологічні, дослідження жіночої статевої сфери).

Команда фахівців клініки Юнона+ — це лікарі найвищої кваліфікації з досвідом в онкогінекології, урології, репродуктивної ендокринології та лікуванні безпліддя. Які забезпечать якісне медичне обслуговування, підтримку та індивідуальний підхід до кожної пацієнтки в будь-якому віці і на будь-якому етапі життя.

Пам’ятайте! Щорічний гінекологічний огляд дає Вам щорічні гарантії того, що ви здорові.