Гінекологія

Головна » Послуги » Гінекологія
Послуги по напрямку
Фолікулометрія: для чого застосовується, коли проводиться

Фолікулометрія (УЗД скринінг фолікула) — метод ультразвукового дослідження, що дозволяє оцінити в динаміці зростання і розвиток фолікулів, а також стан ендометрія протягом одного менструального циклу. Дана процедура широко застосовується в репродуктивної гінекології для діагностики та лікування безпліддя, при плануванні вагітності.

Деталі
Відео кольпоскопія  

Відео кольпоскопія — метод клінічного дослідження стану шийки матки за допомогою кольпоскопа (спеціального оптичного приладу). Він збільшує зображення у 8-20 разів та виводить картинку на монітор. Ця процедура дає можливість вчасно виявити навіть незначні дефекти шийки матки та піхви: ерозії, пухлини, мікро крововиливи та інші патологічні зміни.

Деталі
Консультація гінеколога ендокринолога

Гінеколог ендокринолог лікує всі гінекологічні захворювання і порушення в організмі жінки, пов’язані з гормональним дисбалансом та обміном речовин.

Деталі
Мазки: цитологія, мікроскопія

Одними з основних аналізів в гінекології є: цитологічне і бактеріологічне дослідження (цитологія і мікроскопія). Аналізи дозволять лікареві оцінити морфологічну структуру клітин, встановити природу пухлинних утворень, вказати на інфекційне походження тієї чи іншої хвороби.

Деталі
УЗД органів малого тазу

УЗД органів малого тазу – дослідження шийки і тіла матки, фаллопієвих труб, яєчників, позадуматкового простору і навколоматкової клітковини.

Деталі
Консультація гінеколога

КОЛИ необхідно звернутися до гінеколога?
Якщо Ви виявили у себе подібні симптоми, слід негайно відвідати лікаря-гінеколога:

Деталі
Про напрямок

Гінекологія — один з найбільш затребуваних напрямів медицини, який вивчає захворювання статевої сфери і репродуктивної системи у жінок. Гінекологія тісно пов’язана з акушерством, предметом вивчення якого є вагітність і пологи, а також з такими напрямами медицини, як: УЗД, мамологія, хірургія.

У клініці Юнона+ представлено широкий спектр послуг з діагностики, лікування та профілактики гінекологічних захворювань:

 • Консультативний прийом лікарів гінекологів-ендокринологів.
 • Патології шийки матки (лікування із застосуванням методів аргоноплазменной абляції, радіохвильової хірургії).
 • Гормональні порушення (клімактеричні розлади, порушення менструального циклу, безпліддя, викликане гормональним фактором).
 • Гінекологічні захворювання запального характеру (аднексит, цервіцит, ендоцервіцит, вульвіт, сальпінгоофорит, вульвовагініт).
 • Статеві інфекції (ЗПСШ): діагностика та лікування.
 • Ультразвукова діагностика органів малого тазу (трансвагінальне і абдомінальне гінекологічне УЗД).
 • Діагностика вагітності на ранніх термінах.
 • Відеокольпоскопія.
 • Індивідуальний підбір контрацепції після повного обстеження.
 • Постановка внутрішньоматкової спіралі та її видалення.
 • Лабораторна діагностика (генетичні, біохімічні, бактеріологічні, цитологічні, дослідження жіночої статевої сфери).

Команда фахівців клініки Юнона+ — це лікарі найвищої кваліфікації з досвідом в онкогінекології, урології, репродуктивної ендокринології та лікуванні безпліддя. Які забезпечать якісне медичне обслуговування, підтримку та індивідуальний підхід до кожної пацієнтки в будь-якому віці і на будь-якому етапі життя.

Пам’ятайте! Щорічний гінекологічний огляд дає Вам щорічні гарантії того, що ви здорові.