Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія молочної залози

Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія (ТАПБ) молочної залози — діагностична процедура, суть якої полягає в отриманні для гістологічного дослідження зразків клітин новоутворення, що міститься в молочній залозі, за допомогою тонкої голки.

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Мамологія » Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія молочної залози
Коротко

Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія (ТАПБ) молочної залози — діагностична процедура, суть якої полягає в отриманні для гістологічного дослідження зразків клітин новоутворення, що міститься в молочній залозі, за допомогою тонкої голки.

На відміну від відкритої біопсії ТАПБ безпечний та малотравматичний метод дослідження, навіть, для глибокорозташованих новоутворень.

Показання для проведення ТАПБ

Якщо під час мамографії чи УЗД обстеження мамолог виявить в молочних залозах жінки підозріле новоутворення, необхідно буде переконатись чи має воно злоякісний характер. Для цього проводять тонкоголкову аспіраційну пункційну біопсію. Також за допомогою ТАПБ отримують біопсію пухлини підтвердженого діагнозу для оцінки ефективності проведеного лікування.

Як проходить процедура ТАПБ

Під контролем УЗД, аби точно бачити розташування підозрілого утворення, лікар клініки ЮНОНА+ вводить через шкіру молочної залози тонку голку і проводить аспірування (засмоктування) клітин цього новоутворення за допомогою шприца. Процедура для більшої точності проводиться від 3 разів, під різними кутами, з різних ділянок пухлини. Надалі отриманий аспірат фіксується цитологічним фарбуванням та досліджується за допомогою мікроскопії.

Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія може бути трохи болісною, в залежності від індивідуальних показників пацієнта. Але анестезії чи прийому відповідних препаратів не вимагає. Триває близько 30-40 хв. На місці проколів наклеюється спеціальний стерильний пластир, який не рекомендовано знімати до наступного дня.

Після проведення ТАПБ молочної залози у ділянках проколів можуть утворитись синці та набряки, які пройдуть приблизно за тиждень. Але якщо у вас виник сильний набряк чи з’явився сильний біль у грудях, кровотеча з місця проколів, підвищена температура, негайно (!) зверніться до вашого лікаря.

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія молочної залози Ціни на послуги
Назва послугиЦіна, грн
Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія (ТАПБ) молочної залози під контролем  УЗД500
Цитоморфологічне дослідження у жінок110
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія молочної залози Колектив клініки
Тонкоголкова аспіраційна пункційна біопсія молочної залози Статті за напрямком