Скринінг жіночого здоров’я

Відомо, що будь-які захворювання, виявлені на ранніх термінах, мають більш позитивну динаміку лікування. Тому, аби ви почували впевненість у своєму жіночому здоров’ї, у клініці ЮНОНА+ створили два спеціальних пакети — «Жіночий check-up №1» та «Жіночий check-up №2».

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Гінекологія » Скринінг жіночого здоров’я
Коротко

Відомо, що будь-які захворювання, виявлені на ранніх термінах, мають більш позитивну динаміку лікування. Тому, аби ви почували впевненість у своєму жіночому здоров’ї, у клініці ЮНОНА+ створили два спеціальних пакети — «Жіночий check-up №1» та «Жіночий check-up №2».

Ці скрініги включають найбільш вагомі показники стану репродуктивної системи жінки. Рекомендовані нашими лікарями в якості щорічного профілактичного огляду.

Пакет «Жіночий check-up №1» спрямований на виявлення гінекологічних патологій.

Включає: консультацію лікаря гінеколога; УЗД органів малого тазу; відеокольпоскопію; цитологія мазків з цервікального каналу і шийки матки на атипію або урогенітальний мазок на мікрофлору; консультацію лікаря повторну за результатами аналізів.

Пакет «Жіночий check-up №2» ще додатково допоможе перевірити стан ваших молочних залоз.

Включає: консультацію лікаря гінеколога та мамолога; УЗД органів малого тазу; УЗД молочних залоз та систем лімфовідтоку; відеокольпоскопію; цитологія мазків з цервікального каналу і шийки матки на атипію або урогенітальний мазок на мікрофлору; консультацію лікаря повторну за результатами аналізів.

Пам’ятайте, ваш щорічний візит до гінеколога/мамолога — це необхідна звичка, яка допоможе вчасно виявити можливу проблему.

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Скринінг жіночого здоров’я Ціни на послуги
Назва послугиЦіна, грн
Пакет «Жіночий check-up №1»: консультація лікаря гінеколога; УЗД органів малого тазу; відеокольпоскопія; цитологія мазків з цервікального каналу і шийки матки на атипію або урогенітальний мазок на мікрофлору; консультація лікаря повторна за результатами аналізів.

Скринінг жіночого здоров’я: гінекологія

1250
Пакет «Жіночий check-up №2»: консультація лікаря гінеколога та мамолога; УЗД органів малого тазу; УЗД молочної залози; відеокольпоскопія; цитологія мазків з цервікального каналу і шийки матки на атипію або урогенітальний мазок на мікрофлору; консультація лікаря повторна за результатами аналізів.

Скринінг жіночого здоров’я: гінекологія+мамологія

1600
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
Скринінг жіночого здоров’я Колектив клініки
Скринінг жіночого здоров’я Статті за напрямком