Аналізи

Головна » Послуги » Аналізи
Послуги по напрямку
Урогенітальні інфекції

Урогенітальні інфекції особливо небезпечні, бо можуть довго не проявляти себе яскравою симптоматикою. Інкубаційний період може тривати від кількох днів до кількох місяців.

Деталі
Панель фосфорно-кальцієвого обміну

Для діагностики порушень фосфорно-кальцієвого обміну в організмі.

Деталі
Обстеження на TОRCH-інфекції

Закладаємось, що кожна вагітна, або хто лише планує стати мамою чула ці сакральні слова: ТОРЧ-інфекції. Що ж це за загадкова абревіатура, і чому так важливо проходити дослідження на ці інфекції в період планування поповнення в родині чи під час виношування.

Деталі
Гормональна панель. Тиреоїдна панель

Це дослідження функцій щитоподібної залози — яка регулює основний обмін речовин і забезпечує кальцієвий гомеостаз крові. Щитоподібна залоза виробляє тиреоїдні гормони — тироксин і трийодтиронін, які, виділяючись в кров, впливають на всі клітини і тканини організму, регулюють швидкість різних процесів обміну речовин.

Деталі
Пренатальні скринінги I та ІІ триместрів

Скринінги під час вагітності у I та ІІ триместрах (пренатальні скринінги) проводят з метою встановлення можливого ризику народження дитини з хромосомними аномаліями.

Деталі
Репродуктивна панель досліджень

Коли ви плануєте стати батьками, і вже відвідали лікаря репродуктолога, вам можуть призначити здати перелік аналізів з репродуктивної панелі. Репродуктивна панель — лабораторна діагностика, що дозволяє оцінити роботу органів репродуктивної системи чоловіка і жінки. Перелік гормонів з даної панелі також призначають при діагностиці безпліддя.

Деталі
Біохімічна панель досліджень

У клініці ЮНОНА+ ви можете не лише пройти діагностику та лікування у фахівців, а й одразу здати найширший комплекс лабораторних досліджень. Так, одним із важливих методів дослідження є біохімічний аналіз крові.

Деталі
Мазки: цитологія, мікроскопія, ПАП-тест

Одними з основних аналізів в гінекології є: цитологічне і бактеріологічне дослідження (цитологія і мікроскопія), а також ПАП-тест. Аналізи дозволять лікареві оцінити морфологічну структуру клітин, встановити природу пухлинних утворень, вказати на інфекційне походження тієї чи іншої хвороби.

Деталі
Про напрямок

Широкий спектр лабораторних досліджень: загальноклінічна, біохімічна, бактеріологічна, цитоморфологічна та ін. панелі. Аналізи всіх видів.

Ми співпрацюємо зі спеціалізованими діагностичними лабораторіями, які оснащені новітнім обладнанням. Лабораторії проводять різні види досліджень за сучасними методиками – скринінг гепатитів В і С, оцінку функції печінки, нирок, наднирників, розширений аналізи крові і багато інших.

За результатами аналізів і проведених досліджень вам буде поставлений діагноз і призначено найефективніше лікування.

Перелік лабораторних досліджень: Price Yunona_01.05.21_analizy

Увага! З 1 травня 2021 року у клініці відбувається коригування цін на деякі типи лабораторних досліджень. Будь ласка, уточнюйте деталі в адміністратора під час запису. 

УВАГА! Вартість забору біологічного матеріалу розраховується окремо, в залежності від типу аналізу. Будь ласка, уточнюйте подробиці в адміністратора під час запису.