Аналізи

Головна » Послуги » Аналізи
Послуги по напрямку
Репродуктивна панель досліджень

Коли ви плануєте стати батьками, і вже відвідали лікаря репродуктолога, вам можуть призначити здати перелік аналізів з репродуктивної панелі. Репродуктивна панель — лабораторна діагностика, що дозволяє оцінити роботу органів репродуктивної системи чоловіка і жінки. Перелік гормонів з даної панелі також призначають при діагностиці безпліддя.

Деталі
Біохімічна панель досліджень

Біохімічна панель досліджень включає широкий перелік маркерів: білірубін, холестерин, загальний білок, ліпідограма та печінкові проби, а також багато інших важливих показників.

Деталі
Мазки: цитологія, мікроскопія

Одними з основних аналізів в гінекології є: цитологічне і бактеріологічне дослідження (цитологія і мікроскопія). Аналізи дозволять лікареві оцінити морфологічну структуру клітин, встановити природу пухлинних утворень, вказати на інфекційне походження тієї чи іншої хвороби.

Деталі
Про напрямок

Широкий спектр лабораторних досліджень: загальноклінічна, біохімічна, бактеріологічна, цитоморфологічна та ін. панелі. Аналізи всіх видів.

Ми співпрацюємо зі спеціалізованими діагностичними лабораторіями, які оснащені новітнім обладнанням. Лабораторії проводять різні види досліджень за сучасними методиками – скринінг гепатитів В і С, оцінку функції печінки, нирок, наднирників, розширений аналізи крові і багато інших.

За результатами аналізів і проведених досліджень вам буде поставлений діагноз і призначено найефективніше лікування.

Повний перелік лабораторних досліджень і ціни ви можете дізнатися, завантаживши файл: Price Yunona+_analizy

УВАГА! Вартість забору біологічного матеріалу розраховується окремо, в залежності від типу аналізу. Будь ласка, уточнюйте подробиці в адміністратора під час запису.