Аналізи

Головна » Послуги » Аналізи
Послуги по напрямку
Оцінка вагінального біоценозу

Фемофлор и Флороценоз — дослідження (мазки з цервікального каналу), що дають детальну інформацію про стан мікрофлори жіночої статевої системи. Які саме бактерії, мікроорганізми та грибки її «населяють», «корисні чи ворожі», в якій кількості, і яке лікування необхідне.

Деталі
Ревмопроби

Ревмопроби – це група імунологічних досліджень крові, що дозволяють діагностувати системні захворювання сполучної тканини, наявність інфекційного запального процесу в організмі, онкологічні та патологічні зміни в роботі імунної системи.

Деталі
Панель порушень вуглеводного обміну

До порушень вуглеводного обміну відносяться захворювання, при яких визначається підвищений рівень глюкози крові. Їх можна розділити на дві групи: Предіабет і Цукровий діабет.

Деталі
Урогенітальні інфекції

Урогенітальні інфекції особливо небезпечні, бо можуть довго не проявляти себе яскравою симптоматикою. Інкубаційний період може тривати від кількох днів до кількох місяців.

Деталі
Панель фосфорно-кальцієвого обміну

Баланс кальцію та фосфору в організмі регулюють вітамін Д і гормони щитоподібної і паращитоподібних залоз — кальцитонін і паратгормон.

Деталі
Обстеження на TОRCH-інфекції

Закладаємось, що кожна вагітна, або хто лише планує стати мамою чула ці сакральні слова: ТОРЧ-інфекції. Що ж це за загадкова абревіатура, і чому так важливо проходити дослідження на ці інфекції в період планування поповнення в родині чи під час виношування.

Деталі
Гормональна панель. Тиреоїдна панель

Це дослідження функцій щитоподібної залози — яка регулює основний обмін речовин і забезпечує кальцієвий гомеостаз крові. Щитоподібна залоза виробляє тиреоїдні гормони — тироксин і трийодтиронін, які, виділяючись в кров, впливають на всі клітини і тканини організму, регулюють швидкість різних процесів обміну речовин.

Деталі
Пренатальні скринінги I та ІІ триместрів

Скринінги під час вагітності у I та ІІ триместрах (пренатальні скринінги) проводят з метою встановлення можливого ризику народження дитини з хромосомними аномаліями.

Деталі
Репродуктивна панель досліджень

Коли ви плануєте стати батьками, і вже відвідали лікаря репродуктолога, вам можуть призначити здати перелік аналізів з репродуктивної панелі. Репродуктивна панель — лабораторна діагностика, що дозволяє оцінити роботу органів репродуктивної системи чоловіка і жінки. Перелік гормонів з даної панелі також призначають при діагностиці безпліддя.

Деталі
Біохімічна панель досліджень

У клініці ЮНОНА+ ви можете не лише пройти діагностику та лікування у фахівців, а й одразу здати найширший комплекс лабораторних досліджень. Так, одним із важливих методів дослідження є біохімічний аналіз крові.

Деталі
Мазки: цитологія, мікроскопія, ПАП-тест

Одними з основних аналізів в гінекології є: цитологічне і бактеріологічне дослідження (цитологія і мікроскопія), а також ПАП-тест. Аналізи дозволять лікареві оцінити морфологічну структуру клітин, встановити природу пухлинних утворень, вказати на інфекційне походження тієї чи іншої хвороби.

Деталі
Про напрямок

Широкий спектр лабораторних досліджень: загальноклінічна, біохімічна, бактеріологічна, цитоморфологічна та ін. панелі. Аналізи всіх видів.

Ми співпрацюємо зі спеціалізованими діагностичними лабораторіями, які оснащені новітнім обладнанням. Лабораторії проводять різні види досліджень за сучасними методиками – скринінг гепатитів В і С, оцінку функції печінки, нирок, наднирників, розширений аналізи крові і багато інших.

За результатами аналізів і проведених досліджень вам буде поставлений діагноз і призначено найефективніше лікування.

Перелік лабораторних досліджень: Price Yunona_01.05.21_analizy

Увага! З 1 травня 2021 року у клініці відбувається коригування цін на деякі типи лабораторних досліджень. Будь ласка, уточнюйте деталі в адміністратора під час запису. 

УВАГА! Вартість забору біологічного матеріалу розраховується окремо, в залежності від типу аналізу. Будь ласка, уточнюйте подробиці в адміністратора під час запису.