Аналізи

Головна » Послуги » Аналізи
Послуги по напрямку
Діагностика гельмінтозів

Гельмінтоз — інфекційне захворювання спричинене багатоклітинними паразитами, які використовують свого носія в якості середовища для життя, а також харчуються і розмножуються за його рахунок.

Деталі
Пренатальні скринінги I та ІІ триместрів

Скринінги під час вагітності у I та ІІ триместрах (пренатальні скринінги) проводят з метою встановлення можливого ризику народження дитини з хромосомними аномаліями.

Деталі
Мазки: цитологія, мікроскопія, ПАП-тест

Одними з основних аналізів в гінекології є: цитологічне і бактеріологічне дослідження (цитологія і мікроскопія), а також ПАП-тест. Аналізи дозволять лікареві оцінити морфологічну структуру клітин, встановити природу пухлинних утворень, вказати на інфекційне походження тієї чи іншої хвороби.

Деталі
Оцінка вагінального біоценозу

Фемофлор и Флороценоз — дослідження (мазки з цервікального каналу), що дають детальну інформацію про стан мікрофлори жіночої статевої системи. Які саме бактерії, мікроорганізми та грибки її «населяють», «корисні чи ворожі», в якій кількості, і яке лікування необхідне.

Деталі
Біохімічна панель досліджень

У клініці ЮНОНА+ ви можете не лише пройти діагностику та лікування у фахівців, а й одразу здати найширший комплекс лабораторних досліджень. Так, одним із важливих методів дослідження є біохімічний аналіз крові.

Деталі
Дослідження на ВПЛ

Загальновідомим фактором ризику розвитку раку шийки матки є вірус папіломи людини (ВПЛ). А саме його серотипи 16 і 18. ВПЛ одна з найбільш поширених інфекцій, що передаються статевим шляхом. Але симптоматика може з’явитись через багато років після необережного контакту.

Деталі
Онкологічна панель досліджень

Дослідження з онкологічної панелі — це дослідження крові на онкомаркери. Особливі специфічні білки/антигени, що утворюються у крові. У нормі вони виділяються клітинами у незначній кількості, однак за наявності злоякісного процесу концентрація цих речовин різко зростає. Вони можуть виділятися як самими патологічними клітинами, так і здоровими тканинами, що оточують новоутворення.

Деталі
Алергічна панель досліджень

Хвороба XXI століття. Так часто називають алергію, адже щороку випадків, коли імунна система людини починає патологічно реагувати на деякі речовини стає все більше.

Деталі
Ревмопроби

Ревмопроби – це група імунологічних досліджень крові, що дозволяють діагностувати системні захворювання сполучної тканини, наявність інфекційного запального процесу в організмі, онкологічні та патологічні зміни в роботі імунної системи.

Деталі
Панель порушень вуглеводного обміну

До порушень вуглеводного обміну відносяться захворювання, при яких визначається підвищений рівень глюкози крові. Їх можна розділити на дві групи: Предіабет і Цукровий діабет.

Деталі
Урогенітальні інфекції

Урогенітальні інфекції особливо небезпечні, бо можуть довго не проявляти себе яскравою симптоматикою. Інкубаційний період може тривати від кількох днів до кількох місяців.

Деталі
Панель фосфорно-кальцієвого обміну

Баланс кальцію та фосфору в організмі регулюють вітамін Д і гормони щитоподібної і паращитоподібних залоз — кальцитонін і паратгормон.

Деталі
Обстеження на TОRCH-інфекції

Закладаємось, що кожна вагітна, або хто лише планує стати мамою чула ці сакральні слова: ТОРЧ-інфекції. Що ж це за загадкова абревіатура, і чому так важливо проходити дослідження на ці інфекції в період планування поповнення в родині чи під час виношування.

Деталі
Гормональна панель. Тиреоїдна панель

Це дослідження функцій щитоподібної залози — яка регулює основний обмін речовин і забезпечує кальцієвий гомеостаз крові. Щитоподібна залоза виробляє тиреоїдні гормони — тироксин і трийодтиронін, які, виділяючись в кров, впливають на всі клітини і тканини організму, регулюють швидкість різних процесів обміну речовин.

Деталі
Репродуктивна панель досліджень

Коли ви плануєте стати батьками, і вже відвідали лікаря репродуктолога, вам можуть призначити здати перелік аналізів з репродуктивної панелі. Репродуктивна панель — лабораторна діагностика, що дозволяє оцінити роботу органів репродуктивної системи чоловіка і жінки. Перелік гормонів з даної панелі також призначають при діагностиці безпліддя.

Деталі
Про напрямок

Широкий спектр лабораторних досліджень: загальноклінічна, біохімічна, бактеріологічна, цитоморфологічна та ін. панелі. Аналізи всіх видів.

Ми співпрацюємо зі спеціалізованими діагностичними лабораторіями, які оснащені новітнім обладнанням. Лабораторії проводять різні види досліджень за сучасними методиками – скринінг гепатитів В і С, оцінку функції печінки, нирок, наднирників, розширений аналізи крові і багато інших.

За результатами аналізів і проведених досліджень вам буде поставлений діагноз і призначено найефективніше лікування.

Перелік лабораторних досліджень: Price Yunona_01.05.21_analizy

УВАГА! Вартість забору біологічного матеріалу розраховується окремо, в залежності від типу аналізу. Будь ласка, уточнюйте подробиці в адміністратора під час запису.