Ревмопроби

Ревмопроби – це група імунологічних досліджень крові, що дозволяють діагностувати системні захворювання сполучної тканини, наявність інфекційного запального процесу в організмі, онкологічні та патологічні зміни в роботі імунної системи.

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Аналізи » Ревмопроби
Коротко

Ревмопроби – це група імунологічних досліджень крові, що дозволяють діагностувати системні захворювання сполучної тканини, наявність інфекційного запального процесу в організмі, онкологічні та патологічні зміни в роботі імунної системи.

У перелік досліджень на ревмопроби в клініці ЮНОНА+ входять такі маркери: С-реактивний білок, ревматоїдний  фактор, антистрептолізин-О, загальний білок, альбумін. Ви можете здати аналізи в нашій клініці, відповідно до призначених вам показників, обравши один із трьох комплексів:

 • Комплекс  «Ревмопроби» №1 (С-реактивний білок, ревматоїдний  фактор,  антистрептолізин-О (якісні), загальний білок,  альбумін).
 • Комплекс  «Ревмопроби» №2 (С-реактивний білок, ревматоїдний  фактор,  антистрептолізин-О (якісне визначення).
 • Комплекс  «Ревмопроби» №3 (С-реактивний білок, ревматоїдний  фактор,  антистрептолізин-О (кількісне визначення).

С- реактивний білок

Маркер гострої фази запалення. Визначається в сироватці крові при запальних і некротичних процесах і є показником гострої фази їх перебігу. Позитивний результат вказує на одне з можливих захворювань: ревматоїдний артрит, системний васкуліт, анкілозуючий спондилоартрит, вірусну (рівень СРБ не настільки високий) або бактеріальну інфекцію (рівень СРБ значно вищий), пошкодження тканин унаслідок травм, операцій або некрозу, злоякісні пухлини, мієломну хворобу, сепсис, туберкульоз.

Ревматоїдний фактор

Це аутоімунні антитіла, які виробляються організмом людини і атакують свої власні тканини, приймаючи їх за чужорідні. Підвищення є ознакою ревматоїдного артриту; поліміозіта, дерматоміозиту; цирозу печінки; пухлин; хвороб легенів (саркоїдоз, фіброз); системного червоного вовчака; інфекційних та вірусних захворювань.

Антистрептолізин-О

Антитіло, яке є маркером стрептококової інфекції в організмі. Рівень АСЛ-О зростає в гострий період інфекції і знижується в період одужання. Підвищення Антистрептолізин-О визначається також у хворих на ревматоїдний артрит, гостру стрептококову інфекцію (ангіну, скарлатину, піодермію, гнійні запальні процеси, гострий нефрит), хронічний тонзиліт, гломерулонефрит.

Загальний білок

Характеризує загальний вміст білків в сироватці крові, які підтримують її рН і гемостаз. Дуже важливий для інтерпретації лікаря, бо є маркером багатьох захворювань. Зниження: анорексія, відмова від білкової їжі, захворювання нирок, гастроентероколіт, гіпотіреоз, вагітність та період лактації, оперативне лікування. Підвищення: мієломна хвороба, саркоїдоз, гранулематоз, ревматоїдний поліартрит, системний червоний вовчак, травми, опіки, важка фізична праця.

Альбумін

Білок, що виробляється печінкою і є одним із маркерів у діагностиці її захворювань. Крім того важливий при діагностиці хвороб нирок, ревматичних та онкологічних захворювань.

Коли призначають ревмопроби

 • Наявність генетичного фактору хронічних захворювань суглобів, сполучної тканини.
 • Біль у суглобах, зміна їх форми, набряки та зміна кольору шкіри.
 • Часті інфекційні захворювання, більше 2 раз на рік, особливо ангіни.
 • Різке збільшення лімфатичних вузлів.
 • Різка сухість слизових оболонок.
 • Різка втрата ваги.
 • Поява новоутворень та висипу на тілі.
 • Довготривале підвищення температури тіла (більше двох тижнів).
 • Дуже сильний головний біль.
 • Контроль проведеного лікування.
Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Ревмопроби Ціни на послуги
Назва послугиЦіна, грн
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
Ревмопроби Колектив клініки
Ревмопроби Статті за напрямком