Консультація лікаря

Головна » Послуги » Консультація лікаря
Послуги по напрямку
Онлайн консультація лікаря

Якщо вам необхідні рекомендації лікаря без додаткового огляду, ви можете скористатись послугою онлай-консультація.  У клініці ЮНОНА+ така послуга можлива у двох варіантах: у рамках лікування (онлайн консультація min) та загальна консультація пацієнтки (онлайн консультація max).

Деталі
Консультація гінеколога ендокринолога

Гінеколог ендокринолог лікує всі гінекологічні захворювання і порушення в організмі жінки, пов’язані з гормональним дисбалансом та обміном речовин.

Деталі
Консультація мамолога

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ до консультації мамолога?
Візит до мамолога не вимагає особливої ​​підготовки від пацієнта. Це безболісний захід, який допоможе зберегти здоров’я грудей.

Деталі
Консультація гінеколога

КОЛИ необхідно звернутися до гінеколога?
Якщо Ви виявили у себе подібні симптоми, слід негайно відвідати лікаря-гінеколога:

Деталі
Про напрямок

Консультація лікаря – це перше спілкування зі спеціалістом, напрямок на ряд досліджень, попередня постановка діагнозу, перший крок до відновлення вашого здоров’я. За допомогою консультації ви зможете отримати відповіді на всі свої питання.

Клініка надає консультації:

  • гінеколога (займається спостереженням стану жіночих статевих органів і за наявності захворювань їх лікуванням в динаміці, профілактикою можливих ускладнень);
  • гінеколога-репродуктолога для жінок і сімейних пар (займається лікуванням безпліддя із застосуванням різних допоміжних технологій);
  • мамолога (займається обстеженням, діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань молочної залози);
  • акушера-гінеколога (спостерігає в динаміці за розвитком вагітності, готує до пологів);
  • онкогінеколога (займається профілактикою, діагностикою та лікуванням передракових і ракових патологій жіночих органів);
  • гінеколога-ендокринолога (займається діагностикою, лікуванням і попередженням гінекологічних захворювань, що виникають через збій в роботі ендокринної системи жінок, гормональних розладів);
  • УЗД-фахівця (займається ультразвуковим дослідженням щитоподібної залози, органів черевної порожнини, вен і судин нижніх кінцівок).

Консультація лікаря проводиться в комфортних умовах, клініка надає затишні та зручні приміщення, а ввічливий, уважний персонал допоможе вам відчути себе спокійно і впевнено.