Репродуктивна панель досліджень

Коли ви плануєте стати батьками, і вже відвідали лікаря репродуктолога, вам можуть призначити здати перелік аналізів з репродуктивної панелі. Репродуктивна панель — лабораторна діагностика, що дозволяє оцінити роботу органів репродуктивної системи чоловіка і жінки. Перелік гормонів з даної панелі також призначають при діагностиці безпліддя.

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Аналізи » Репродуктивна панель досліджень
Коротко

Коли ви плануєте стати батьками, і вже відвідали лікаря репродуктолога, вам можуть призначити здати перелік аналізів з репродуктивної панелі. Репродуктивна панель — лабораторна діагностика, що дозволяє оцінити роботу органів репродуктивної системи чоловіка і жінки. Перелік гормонів з даної панелі також призначають при діагностиці безпліддя.

Для жінок підготовка до здачі аналізів на гормони з репродуктивної панелі має особливе значення. Так як певні гормони потрібно строго здавати, враховуючи фазу менструального циклу, тоді його показники будуть точними. Про це вам розкаже під час прийому гінеколог репродуктолог.

Наприклад, лютеїнізуючий гормон (ЛГ) і фолікулостимулюючий гормон (ФСГ) необхідно здати на 2-3 день циклу; естрадіол на 2-3 або 21-23 день циклу; прогестерон — 21-23 день циклу, при 28-денному циклі. Якщо цикл більше чи менше 28 днів, то за 7 днів до передбачуваної менструації; 17-ОН-прогестерон, тестостерон — 2-3 день; дигідротестостерон, андростендиол глюкоронід, вільний тестостерон, андростендіон, глобулін, що зв’язує статеві гормони, антимюллерів гормон — на 2-3 день циклу. Пролактин, окрім певної фази циклу (2-3 день), потрібно строго здавати вранці у стані спокою, і напередодні не мати жодних фізичних навантажень і статевих контактів.

В рамках панелі ви можете здати аналізи за такими маркерами: Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ), Лютеїнізуючий гормон (ЛГ), Пролактин (ПРЛ), Макропролактин, Естрадіол, Прогестерон (ПРГ), Тестостерон загальний, Тестостерон вільний, Дегідроепіандростерон-сульфат (ДГЕА-с), Дигідротестостерон, Андростендіон, Глобулін, що зв’язує статеві гормони, 17-ОН-Прогестерон, Анти-Мюллерів гормон (Anti Muellerian Horm.), Антиспермальні антитіла (кров), Антиспермальні антитіла (еякулят), Вільний бета-ХГЛ, Індекс вільного тестостерону.

А також комплекси: «Репродуктивне гормональне жіноче здоров’я» (ЛГ, ФСГ, пролактин, прогестерон, естрадіол) і  «Репродуктивне гормональне чоловіче здоров’я» (ЛГ, ФСГ, пролактин, тестостерон загальний, тестостерон вільний).

В лабораторії клініки ЮНОНА+ ви може здати повний комплекс аналізів з гормональної панелі разом зі своїм партнером, в наявності також спеціальні пакетні пропозиції для жінок та чоловіків.

Ви можете бути впевнені як в комфортному і стерильному заборі матеріалу, так і в точності результатів аналізів.

Наші партнери лабораторія «Омега-Київ» гарантує високу якість результатів аналізів. На кожному етапі проведення досліджень використовуються високотехнологічні автоматичні аналізатори і тест-системи кращих світових виробників. В лабораторії щодня проводиться внутрішній контроль якості, зовнішній контроль якості Українського референс-центру з лабораторної діагностики, а також міжнародні контролі PREVECAL, RIQAS, SEQAS.

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Репродуктивна панель досліджень Ціни на послуги
Назва послугиЦіна, грн
Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ)140
Лютеїнізуючий гормон (ЛГ)140
Пролактин (ПРЛ)140
Естрадіол140
Прогестерон (ПРГ)140
Тестостерон загальний150
Тестостерон вільний150
Дегідроепіандростерон-сульфат (ДГЕА-с)130
Дигідротестостерон250
Андростендіон150
Глобулін, що зв’язує статеві гормони150
17-ОН-Прогестерон130
Анти-Мюллерів гормон (Anti Muellerian Horm.)300
Антиспермальні антитіла (кров)170
Антиспермальні антитіла (еякулят)170
Вільний бета-ХГЛ130
Індекс вільного тестостерону200
Комплекс « Репродуктивне гормональне жіноче здоров’я» (ЛГ, ФСГ, пролактин, прогестерон, естрадіол)380
Комплекс «Репродуктивне гормональне чоловіче здоров’я» (ЛГ, ФСГ, пролактин, тестостерон загальний, тестостерон вільний)520
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
Репродуктивна панель досліджень Колектив клініки
Репродуктивна панель досліджень Статті за напрямком