Радіохвильова ексцизія шийки матки

Радіохвильова петлева ексцизія шийки матки — хірургічна маніпуляція, в ході якої за допомогою спеціального електрода висікається патологічно змінена ділянка шийки матки з метою діагностики або лікування.

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Гінекологія » Радіохвильова ексцизія шийки матки
Коротко

Радіохвильова петлева ексцизія шийки матки — хірургічна маніпуляція, в ході якої за допомогою спеціального електрода висікається патологічно змінена ділянка шийки матки з метою діагностики або лікування.

На сьогодні це простий, безпечний та органозберігаючий метод лікування складних захворювань шийки матки, який дозволяє жінці зберегти можливість народження дитини. Також завдяки цій процедурі видалені елементи тканини можна направити для гістологічного аналізу.

Електрод, який використовують при цій операції, має форму петлі, що дозволяє висікати області великого діаметра. На відміну від радіохвильової конізації, де використовується електрод, який видаляє змінену тканину у формі конуса. Обидві операції є ефективними у лікування патологій шийки матки, обираються лікарем лише в залежності від індивідуального анамнезу пацієнтки.

Переваги ексцизії

  • Безболісність під час процедури і під час відновлення.
  • Відсутність кровотечі під час маніпуляції.
  • Відсутність післяопераційних рубців, спайок та шрамів.
  • Збереження здорових тканин шийки.
  • Можливість амбулаторного проведення.

Показання та протипоказання для проведення

Радіохвильова петлева ексцизія шийки матки виконується у наступних випадках:

Протипоказаннями до операції є: запальні та інфекційні захворювання в органах малого таза; рак шийки матки; вагітність або грудне вигодовування; виражені порушення згортання крові; наявність електронних імплантатів (кардіостимулятора, стимулятора блукаючого нерва); декомпенсована ниркова, серцева недостатність.

Як проходить операція

Радіохвильова петлева ексцизія патології шийки матки у клініці ЮНОНА+ проводиться кваліфікованими гінекологами, які мають багаторічний досвід проведення даної процедури. Тому ви можете бути абсолютно впевнені у якості проведення операції та її ефективності.

Після огляду гінеколога, відеокольпоскопії, УЗД-органів малого тазу, а також проведення усіх необхідних лабораторних досліджень за 5-7 днів до операції Вам необхідно виключити: статеві контакти; вагінальні маніпуляції (спринцювання, тампони, свічки); припинити прийом препаратів, що знижують згортання крові. Радіохвильова ексцизія шийки матки проводиться на 7-10 день менструального циклу.

Радіохвильова ексцизія шийки матки

Ви будете знаходитись на гінекологічному кріслі. Шийку матки оголюють та зафіксують щипцями, проведуть розмітку меж зони видалення і введуть місцеву анестезію для повного знеболення процедури. Лікар гінеколог за допомогою петлевого електрода висіче уражену ділянку, не зачіпаючи при цьому здорові тканини. Надалі видалений матеріал направлять на гістологічне дослідження.

Реабілітаційний період

Після проведення процедури Ви можете залишити клініку в той же день. Наш лікар проведе Вам повну консультацію щодо післяопераційного періода, також Ви зможете бути з Вашим лікарем у постійному контакті.

Зазвичай у післяопераційний період, близько трьох тижнів, Ви можете відчувати болі в нижній частині живота, а також мати кров’янисті виділення. Для зняття больового синдрому лікар Вам порекомендує певні препарати. Також протягом місяця-півтора Вам варто буде дотримуватись таких рекомендацій: уникати перегріву (сауни, солярії), переохолодження, водних процедур (басейн, ванни, відкриті водойми), інтенсивних фізичних навантажень (тренувань), виключити статеве життя та інтимні косметичні процедури.

Після отримання результатів гістології Ваш гінеколог клініки ЮНОНА+ проконсультує Вас щодо подальших дій.

Зазвичай ускладнень після проведення радіохвильової петлевої ексцизії не спостерігається, з врахуванням, якщо пацієнтка строго дотримується усіх рекомендацій лікаря.

Запис до лікаря
Ваше місто

Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Venus клініка Юнона плюс Ціни на послуги
Назва послуги Ціна, грн
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
Venus клініка Юнона плюс Колектив клініки
Радіохвильова ексцизія шийки матки Статті за напрямком