Оцінка вагінального біоценозу

Фемофлор и Флороценоз — дослідження (мазки з цервікального каналу), що дають детальну інформацію про стан мікрофлори жіночої статевої системи. Які саме бактерії, мікроорганізми та грибки її «населяють», «корисні чи ворожі», в якій кількості, і яке лікування необхідне.

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Аналізи » Оцінка вагінального біоценозу
Коротко

Фемофлор и Флороценоз — дослідження (мазки з цервікального каналу), що дають детальну інформацію про стан мікрофлори жіночої статевої системи. Які саме бактерії, мікроорганізми та грибки її «населяють», «корисні чи ворожі», в якій кількості, і яке лікування необхідне.

Адже традиційний мазок на флору, навіть при запальному його типі, і за відсутності скарг жінки, зовсім не є показником наявності захворювання. Бо на його результат може вплинути багато факторів (статевий контакт напередодні, використання певних засобів інтимної гігієни і т.п.)

Тоді лікар гінеколог призначає, в залежності від анамнезу, один із типів досліджень: Фемофлор 16, Фемофлор Скрін, Флороценоз. Вони відрізняються між собою переліком маркерів бактерій та мікроорганізмів.

Показання до проведення: патологічні виділення; безпліддя, невиношування та підготовка до ЕКО; перед хірургічним втручанням на органах малого тазу; при неясних результатах інших методів лабораторної діагностики, неефективному лікуванні.

У клініці ЮНОНА+ ви можете пройти ці дослідження в рамках консультації нашого лікаря акушера-гінеколога.

Фемофлор 16.

Дослідження біоценозу урогенітального тракту у жінок методом ПЛР у режимі реального часу (Загальна бактеріальна маса,Lactobacillus spp., Enterobacterium spp., Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Gardnerella vaginаlis/Prevotella bivia/Porphyromonas spp., Eubacterium spp, Sneathia spp. /Leptotrihia spp./ Fusobacterium spp., Megasphaera spp./Veilonella spp./Dialister spp.,Lachnobacterium spp./Clostridium spp.,Mobiluncus spp./Corynebacterium spp., Peptostreptococcus spp.,  Atopobium vaginale,  Mycoplasma hominis, Mycoplasma genitalium, Ureaplasma (urealyticum + parvum), Candida spp.).  ПЛР Real-time кількісне визначення

ПЛР. Фемофлор Скрін.

Оцінка біоценозу урогенітального тракту у жінок (методом ПЛР  в режимі реального часу) ПЛР Real-time кількісний/якісний (Загальна бактеріальна маса, Lactobacillus spp., Gardnerella vaginаlis/Prevotella bivia/Porphyromonas spp., Ureaplasma (urealyticum+parvum),Candida spp., Mycoplasma hominis,  Mycoplasma genitalium, Trichomonas vaginalis (якісна оцінка), Neisseria gonorrhoeae (якісна оцінка), Chlamydia trachomatis (якісна оцінка), Сytomegalovirus (якісна оцінка), Herpes simplex virus 1 (якісна оцінка)

ПЛР. Флороценоз.

Оцінка біоценозу урогенітального тракту у жінок (методом ПЛР  в режимі реального часу)  методом ПЛР Real-time кількісний/якісний (Gardnerella vaginalis, Atopobium vaginae, Enterobacteriaceae, Streptococcus spp., Staphylococcus spp.,Ureaplasma parvum, Ureaplasma urealiticum, Mycoplasma hominis,Candida albicans, Candida grabrata, Candida krusei, Candida parapsilosis/tropicalis)

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Оцінка вагінального біоценозу Ціни на послуги
Назва послугиЦіна, грн
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
Оцінка вагінального біоценозу Колектив клініки
Оцінка вагінального біоценозу Статті за напрямком