Пакет «ІІІ триместр вагітності»

Цей період, з 28 по 39-41 тиждень, характерний значним і швидким збільшенням об’ємів живота, адже малюк росте. Ваші візити до лікаря акушера-гінеколога, який супроводжує вашу вагітність, стають все частішими, аби повністю контролювати процес і не пропустити небезпечних змін.

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Вагітність » Пакет «ІІІ триместр вагітності»
Коротко

Цей період, з 28 по 39-41 тиждень, характерний значним і швидким збільшенням об’ємів живота, адже малюк росте. Ваші візити до лікаря акушера-гінеколога, який супроводжує вашу вагітність, стають все частішими, аби повністю контролювати процес і не пропустити небезпечних змін.

Тому, щоб ви могли спокійно вибирати ліжечко, пелюшки, шапочки та інші приємні дрібнички для вашого майбутнього спадкоємця чи спадкоємиці, потурбуйтесь завчасно про всі обов’язкові процедури та дослідження. Для цього в клініці ЮНОНА+ існує спеціальний пакет.

Пакет «ІІІ триместр вагітності» включає:

  • консультацію акушера-гінеколога;
  • ультразвукову пренатальну діагностику в ІІІ триместрі з доплерометрією+3D фото (30-34 тиждень);
  • бактеріоскопічне дослідження урогенітального мазка (мікрофлора);
  • загальний розгорнутий аналіз крові з формулою;
  • аналізи на ВІЛ (третій);
  • аналіз на сифіліс (другий на 29-30 тижні);
  • загальний аналіз сечі;
  • консультацію лікаря повторну за результатами аналізів.

У рамках прийому в акушера-гінеколога ви пройдете ультразвукову пренатальну діагностику з доплерометрією та отримаєте 3D фото вашого малюка.

Обов’язковим перед пологами є лабораторне дослідження на урогенітальні інфекції (мікрофлора), адже їх нелікованість може негативно вплинути як на перебіг пологів, так і на здоров’я дитини.

Загальний розгорнутий аналіз крові з формулою дасть комплексну картину стану організму та можливих слабких місць, а загальний аналіз сечі — допоможе діагностувати можливі інфекції сечовивідних шляхів та патологічні зміни.

І звісно, ви здасте третій аналіз на ВІЛ та другий на сифіліс, аби вже перед пологами виключити можливі захворювання, а за їх наявності попередити зараження малюка.

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Пакет «ІІІ триместр вагітності» Ціни на послуги
Назва послугиЦіна, грн
Пакет «ІІІ триместр вагітності»: консультація акушера-гінеколога; ультразвукова пренатальна діагностика в ІІІ триместрі з доплерометрією+3D фото (30-34 тиждень); бактеріоскопічне дослідження урогенітального мазка (мікрофлора); загальний розгорнутий аналіз крові з формулою; аналізи на ВІЛ (третій), на сифіліс (другий на 29-30 тижні); загальний аналіз сечі; консультація лікаря повторна за результатами аналізів.2100
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
Пакет «ІІІ триместр вагітності» Колектив клініки
Пакет «ІІІ триместр вагітності» Статті за напрямком