Вагінальний уз-ліфтинг

Після народження дитини, або в результаті зміни вікових процесів, жінка може зіткнутись з таким неприємним явищем, як вагінальна релаксація.

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Гінекологія » Вагінальний уз-ліфтинг
Коротко

Після народження дитини, або в результаті зміни вікових процесів, жінка може зіткнутись з таким неприємним явищем, як вагінальна релаксація.

Простими словами, згладжується рельєф слизової оболонки піхви, знижується тонус її м’язів, зменшується чутливість.

Це супроводжується такими проблемами

  • Нетримання сечі (при чханні, кашлі, стрибках тощо);
  • Сухість інтимної зони, больовий синдром;
  • Опущення стінок піхви на початковому етапі;
  • Зниження яскравості сексуальних відчуттів при статевому контакті.

Чи можна з впоратись із цим не вдаючись до хірургічних маніпуляцій? Так.

Завдяки сучасній технології ультразвукового впливу HIFU, яку застосовують у своїй практиці лікарі-гінекологи клініки ЮНОНА+. З її допомогою можна безопераційним шляхом здійснити ліфтинг м’язів піхви і нормалізувати стан слизової оболонки.

Про процедуру

Ультразвукові хвилі мають стимулюючий вплив на слизову оболонку і м’язові волокна. Протягом 0,1 с обрані ділянки тканини піхви нагріваються до температури 65°C, що сприяє рекомбінації колагенових волокон.

УЗ хвилі апарата HIFU фокусуються на строго заданій глибині і певній площі. Тканини, розташовані за межами фокальної площини, не піддаються ніякому впливу, і після повної рекомбінації колагенових волокон відновлюється нормальний рельєф поверхні.

В результаті уз-ліфтингу поліпшується функціонування всіх тканин, відновлюється повнота сексуальних відчуттів, більш інтенсивно виробляється змазка і знижується сухість слизової, відбувається регенерація клітин, знижується кількість патологічних мікроорганізмів. Процедура проводиться двічі.

Щоб дізнатись більше про процедуру вагінального уз-ліфтингу та записатись на неї в клініку ЮНОНА+, телефонуйте. Або пишіть: +38 096 931 46 45 (Viber), info@yunona.in.ua, або в дірект в соціальних мережах  Facebook або Instagram.

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Вагінальний уз-ліфтинг Ціни на послуги
Назва послугиЦіна, грн
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
Вагінальний уз-ліфтинг Колектив клініки
Вагінальний уз-ліфтинг Статті за напрямком