Пакет «Здоров’я жінки 30+»

У період 30-тиріччя жінці варто щорічно проходити профілактичний огляд у гінеколога та мамолога. Адже в останні роки значно «помолоділа» онкологія.

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Гінекологія » Пакет «Здоров’я жінки 30+»
Коротко

У період 30-тиріччя жінці варто щорічно проходити профілактичний огляд у гінеколога та мамолога. Адже в останні роки значно «помолоділа» онкологія.

Пакет «Здоров’я жінки 30+» допоможе контролювати ситуацію і виявити зміни на найбільш ранньому етапі.

Він включає: консультацію лікаря гінеколога та мамолога; відеокольпоскопію; цитологію мазків з цервікального каналу і шийки матки на атипію; УЗД органів малого тазу; УЗД молочних залоз; УЗД щитоподібної залози; скринінг ВПЛ 12 серотипів; ТТГ; пролактин; консультацію лікаря повторну за результатами аналізів.

УЗД органів малого тазу, відеокольпоскопія та мазок на цитологію — першочергові дослідження в діагностиці змін репродуктивної системи жінки. Дають можливість вчасно виявити зміни в статевій системі, можливі новоутворення, навіть незначні дефекти шийки матки та піхви: ерозії, пухлини, мікро крововиливи та інші патологічні зміни, небезпечні зміни в складі клітин, навіть, на безсимптомній стадії.

Скринінг вірусу папіломи людини на 12 серотипів високого онкогенного ризику допоможе діагностувати можливий розвиток раку шийки матки. Адже відомо, що саме ВПЛ — часта причина розвитку цього онкологічного захворювання.

УЗД молочних залоз — найбільш інформативний метод дослідження при фіброзно-кістозній мастопатії, кістах, лактостазі, патологічних новоутвореннях. І це не залежить чи була у жінки лактація, чи годувала вона грудьми, зміни у молочних залозах відбуваються у будь-якої жінки. Деякими дослідженнями доведено, навіть, що навпаки, відмова чи відсутність грудного вигодовування має негативний вплив на стан молочних залоз.

УЗД щитоподібної залози та рівень гормонів ТТГ та пролактину дадуть розуміння стану ендокринної системи. Що в цілому впливає на увесь організм людини, на обмін речовин, вагу та самопочуття.

Також рівень гормону пролактину часто сигналізує про порушення в репродуктивній системі жінки: безпліддя, аменорею (відсутність менструації).

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Пакет «Здоров’я жінки 30+» Ціни на послуги
Назва послугиЦіна, грн
Пакет «Здоров’я жінки 30+»: консультація лікаря гінеколога та мамолога; відеокольпоскопія; цитологія мазків з цервікального каналу і шийки матки на атипію; УЗД органів малого тазу; УЗД молочних залоз; УЗД щитоподібної залози; скринінг ВПЛ 12 серотипів; ТТГ; пролактин; консультація лікаря повторна за результатами аналізів.2440
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
Пакет «Здоров’я жінки 30+» Колектив клініки
Пакет «Здоров’я жінки 30+» Статті за напрямком