Пакет «Здоров’я шийки матки»

Причина частих захворювань шийки матки пов'язана з її анатомічним розташуванням — вона виступає у піхву, тому за будь-якої інфекції запалення переходить на неї.

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Гінекологія » Пакет «Здоров’я шийки матки»
Коротко

Причина частих захворювань шийки матки пов'язана з її анатомічним розташуванням — вона виступає у піхву, тому за будь-якої інфекції запалення переходить на неї.

Шийка матки — це нижній сегмент жіночої матки, у центрі якого міститься канал шийки, який з’єднує піхву та порожнину матки. В середньому довжина шийки матки 3-4 см.

Усі захворювання шийки матки можна розділити на фонові (ектопія, лейкоплакія без атипії, поліпи, кондиломи); передракові (дисплазія різного типу важкості) та рак шийки матки. Останній є четвертим за поширеністю онкологічним захворюванням серед жінок. Лише у 2019 році в усьому світі від раку шийки матки померло більше 280 тисяч жінок, а в Україні — більше 2 тисяч.

Тому аби попередити переростання легких захворювань у небезпечну патологію лікарі клініки ЮНОНА+ рекомендують проходити дослідження з пакету «Здоров’я шийки матки».

Пакет «Здоров’я шийки матки» включає: консультацію лікаря гінеколога; відеокольпоскопію; ПАП-тест; аналізи Квант 21 ДНК папіломи людини (ВПЛ (6, 11, 44, 16, 18, 26, 32, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 53, 56, 58, 59, 66, 68, 73, 82); аналізи пакет 12 ЗПСШ; консультацію лікаря повторну за результатами аналізів.

Для огляду зовнішнього отвору шийки матки гінеколог проведе відео кольпоскопію.  Це метод клінічного дослідження стану шийки матки за допомогою кольпоскопа (спеціального оптичного приладу). Він збільшує зображення у 8-20 разів та виводить картинку на монітор. Ця процедура дає можливість вчасно виявити навіть незначні дефекти шийки матки та піхви: ерозії, пухлини, мікро крововиливи та інші патологічні зміни.

Аби оцінити морфологічну структуру клітин шийки матки використовують цитологічний мазок по Папаніколау (Пап-тест). Це просте безболісне дослідження, за допомогою якого визначають функціональну морфологію клітин епітелію, взятих з шийки матки, мазок на цитологію шийки матки.

Враховуючи, що однією з основних причин виникнення раку шийки матки у жінок вважається наявність вірусу папіломи людини (ВПЛ), то в рамках комплексу ви пройдете дослідження і на даний фактор.

Звісно, скринінг шийки матки не буде повним, якщо не пройти аналізи на виявлення захворювань, що передаються статевим шляхом. Адже саме статеві інфекції негативно впливають на слизову жіночих органів, в результаті чого вона починає реагувати підвищенням своєї активності, появою атипових клітин та запалень.

Запис до лікаря
Ваше місто

Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Venus клініка Юнона плюс Ціни на послуги
Назва послуги Ціна, грн
Пакет «Здоров’я шийки матки»: консультація лікаря гінеколога; відеокольпоскопія; ПАП-тест; аналізи Квант 21 ДНК папіломи людини (ВПЛ (6, 11, 44, 16, 18, 26, 32, 33, 35, 39, 45, 51, 52, 53, 56, 58, 59, 66, 68, 73, 82); аналізи пакет 12 ЗПСШ; консультація лікаря повторна за результатами аналізів. 2450
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
Venus клініка Юнона плюс Колектив клініки
Пакет «Здоров’я шийки матки» Статті за напрямком