Пакет «Планування вагітності»

Сьогодні все більше пар сповідують принципи відповідального батьківства і до вагітності теж ставляться системно і продумано. Проходять медичні скринінги, аби упевнитись у власному здоров’ї та завчасно попередити будь-які можливі ризики для майбутнього малюка.

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Вагітність » Пакет «Планування вагітності»
Коротко

Сьогодні все більше пар сповідують принципи відповідального батьківства і до вагітності теж ставляться системно і продумано. Проходять медичні скринінги, аби упевнитись у власному здоров’ї та завчасно попередити будь-які можливі ризики для майбутнього малюка.

Тому, якщо ви вирішили стати мамою і хочете якісно підготуватись до цього надзвичайного стану, наші лікарі-гінекологи рекомендують обрати для цього спеціальний комплекс.

Пакет «Планування вагітності» включає:

 • консультацію лікаря гінеколога-репродуктолога та мамолога;
 • відеокольпоскопію;
 • цитологію мазків з цервікального каналу і шийки матки на атипію;
 • бактеріоскопічне дослідження урогенітального мазка (мікрофлора);
 • УЗД органів малого тазу;
 • УЗД молочних залоз;
 • розгорнутий аналіз крові;
 • TORCH-інфекції (Toxoplasmosis, CMV-infection, Herpes simplex infection 12, Rubella, IgG);
 • ТТГ;
 • АТПО;
 • Комплекс «Репродуктивне гормональне жіноче здоров’я» №1. На 1-2 день МЦ: Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ), Лютеїнізуючий гормон (ЛГ), Пролактин (ПРЛ), Естрадіол (Е2). На 19-21 день МЦ: Прогестерон (ПРГ);
 • Анти-Мюллерів гормон (Anti Muellerian Horm.);
 • 25-гідроксі вітамін Д3;
 • загальний аналіз сечі;
 • консультацію лікаря повторну за результатами аналізів.

Консультація лікаря гінеколога-репродуктолога – перший крок, який допоможе визначити попередні характерні особливості анамнезу майбутньої вагітної. Аби за необхідності скоригувати  індивідуальний план лікування безпліддя чи провести дообстеження.

У рамках консультації лікар також проведе УЗД органів малого тазу. Скринінг, що допомагає діагностувати хвороби на самих ранніх термінах, визначити розміри органів малого тазу, зростання фолікулів, локалізацію можливих патологій і т.п. А також проведе відеокольпоскопію та забір урогенітального матеріалу для досліджень: мазок з цервікального каналу і шийки матки на атипію та бактеріоскопічне дослідження мікрофлори піхви.

Під час візиту до мамолога ви пройдете УЗД-дослідження молочних залоз та систем лімфовідтоку, щоб виключити можливі патології та оцінити стан грудей.

Дослідження крові на TORCH-інфекції (Toxoplasmosis, Rubella, Cytomegalovirus, Herpes simplex virus) допоможе встановити наявність антитіл у жінки до інфекцій, які найбільш часто викликають патології вагітності та плода (токсоплазмоз, краснуха, цитомегаловірусна інфекція та герпес). Аби за їх відсутності вживати додаткових заходів, щоб убезпечити себе від зараження.

Також ви пройдете гормональні дослідження. ТТГ (тиреотропний гормон) та АТПО (Антитіла до тиреопероксидази) покажуть стан функцій щитоподібної залози.

Концентрація фолікулостимулюючого гормону, лютеїнізуючого гормону, пролактину та естрадіолу у першій фазі менструального циклу можуть вказати на можливі проблеми із зачаттям. А градація прогестерону відобразить процес овуляції, наприклад, низький рівень цього гормону в лютеїнову фазу може свідчити про її відсутність.

Щоб встановити репродуктивний потенціал, тобто запас яйцеклітин в яєчниках, ви пройдете дослідження на Анти-Мюллерів гормон. Його показники допоможуть встановити оваріальний резерв і як наслідок можливість успішного зачаття.

Скоригувати рівень кальцію в організмі жінки, адже під час вагітності він дуже важливий для формування кісткової системи малюка, допоможе аналіз крові на 25-гідроксі вітамін Д3. А розгорнутий аналіз крові та загальний аналіз сечі продемонструють комплексну картину стану організму та можливих слабких місць.

Щоб зачаття пройшло успішно а майбутня вагітність легко наші лікарі радять під час планування вагітності дотримуватись парі таких рекомендацій.

Запис до лікаря
Ваше місто

Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Venus клініка Юнона плюс Ціни на послуги
Назва послуги Ціна, грн
Пакет «Планування вагітності»: консультація лікаря гінеколога-репродуктолога та мамолога; відеокольпоскопія; цитологія мазків з цервікального каналу і шийки матки на атипію; бактеріоскопічне дослідження урогенітального мазка (мікрофлора); УЗД органів малого тазу; УЗД молочних залоз; розгорнутий аналіз крові; TORCH-інфекції (Toxoplasmosis, CMV-infection, Herpes simplex infection 12, Rubella, IgG); ТТГ; АТПО; Комплекс «Репродуктивне гормональне жіноче здоров’я» №1. На 1-2 день МЦ: Фолікулостимулюючий гормон (ФСГ), Лютеїнізуючий гормон (ЛГ), Пролактин (ПРЛ), Естрадіол (Е2). На 19-21 день МЦ: Прогестерон (ПРГ); Анти-Мюллерів гормон (Anti Muellerian Horm.); 25-гідроксі вітамін Д3; загальний аналіз сечі; консультація лікаря повторна за результатами аналізів. 4380
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
Venus клініка Юнона плюс Колектив клініки
Пакет «Планування вагітності» Статті за напрямком