Пакет «І триместр вагітності»

Чи не найважливіший період вагітності (1-13 тиждень), адже саме в цей час формуються усі органи та системи вашої майбутньої дитини. Тому ваше відповідальне ставлення до власного здоров’я — запорука міцного імунітету малюка та успішного перебігу вагітності.

Записатись на прийом
Головна » Послуги » Вагітність » Пакет «І триместр вагітності»
Коротко

Чи не найважливіший період вагітності (1-13 тиждень), адже саме в цей час формуються усі органи та системи вашої майбутньої дитини. Тому ваше відповідальне ставлення до власного здоров’я — запорука міцного імунітету малюка та успішного перебігу вагітності.

Лікарі клініки ЮНОНА+ розробили для вас спеціальний пакет, що включає усі необхідні дослідження та консультації для кожного з періодів вагітності.

Пакет «І триместр вагітності» включає:

 • консультацію акушера-гінеколога;
 • перший пренатальний скринінг (з 11 тижня+1 день до 13 тижня+6 днів): УЗД плоду+аналіз крові матері, подвійний тест: PAPP-A, вільн.-Betta- ХГЛ) для проведення скринінгу на ризик генетичних захворювань за допомогою програми PRISCA-5 ® (Siemens);
 • ПАП-тест;
 • бактеріоскопічне дослідження урогенітального мазка (мікрофлора);
 • загальний розгорнутий аналіз крові з формулою;
 • аналіз на глюкозу крові;
 • аналіз на групу крові+резус фактор;
 • коагулограма;
 • аналіз на ВІЛ;
 • аналіз на сифіліс;
 • аналіз на гепатити В і С;
 • аналіз сечі на виявлення білка та цукру;
 • бактеріологічний посів+антибіотикограма сечі;
 • консультацію лікаря повторну за результатами аналізів.

Перший пренатальний скринінг («подвійний тест») проводиться на 10-14 тижні, найбільш оптимальний період з 12 по 13 тиждень вагітності. Його мета —  встановити можливий ризик народження дитини з хромосомними аномаліями. Чутливість скринінгу I триместру 90-95%, цей скринінг вважається найбільш точним. Включає в себе детальну оцінку плоду за допомогою УЗД та аналізу крові матері на два показники гормонів, тому і називається «подвійним».

ПАП-тест та бактеріоскопічне дослідження урогенітального мазка (мікрофлора) дозволять лікареві оцінити морфологічну структуру клітин, встановити природу пухлинних утворень, вказати на інфекційне походження тієї чи іншої хвороби.

Серед переліку обов’язкових також і дослідження на ВІЛ, сифіліс та гепатити В і С. Аби за наявності можливих захворювань, грамотно скоригувати супровід вагітності.

Загальний розгорнутий аналіз крові з формулою дасть комплексну картину стану організму та можливих слабких місць. Контроль глюкози в крові — виключить розвиток діабету вагітний; коагулограма крові — визначить показники згортання крові, для попередження ризиків утворення тромбів у матері; група крові+резус фактор допоможе контролювати питання резус-конфлікту.

Аналіз сечі на виявлення білка та цукру допоможе завчасно діагностувати можливі небезпечні захворювання для плода та вагітної. А бактеріологічний посів+антибіотикограма сечі дасть розуміння наявності інфекцій в сече-нирковій системі та визначить чутливість шкідливих бактерій до антибіотиків.

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Пакет «І триместр вагітності» Ціни на послуги
Назва послугиЦіна, грн
Пакет «І триместр вагітності»: консультація акушера-гінеколога; перший пренатальний скринінг (з 11 тижня+1 день до 13 тижня+6 днів): УЗД плоду+аналіз крові матері, подвійний тест: PAPP-A, вільн.-Betta- ХГЛ) для проведення скринінгу на ризик генетичних захворювань за допомогою програми PRISCA-5 ® (Siemens); ПАП-тест; бактеріоскопічне дослідження урогенітального мазка (мікрофлора); загальний розгорнутий аналіз крові з формулою; глюкоза крові; група крові+резус фактор; коагулограма; аналіз на ВІЛ; сифіліс; гепатити В і С; аналіз сечі на виявлення білка та цукру; бактеріологічний посів+антибіотикограма сечі; консультація лікаря повторна за результатами аналізів.3510
Завантажити повний прайс
Прайс на всі послуги та лабораторні дослідження ви можете дізнатися, завантаживши файл, уточнити безпосередньо в клініці або за телефонами
Пакет «І триместр вагітності» Колектив клініки
Пакет «І триместр вагітності» Статті за напрямком