Дисбаланс фолієвої кислоти, як причина безпліддя

Записатись на прийом
Головна » Блог » Без категорії » Дисбаланс фолієвої кислоти, як причина безпліддя
Стаття

Відомо, що прийом фолієвої кислоти (вітамін B9) до зачаття та під час вагітності має надзвичайну силу.

Вона забезпечує необхідну швидкість росту і розвитку майбутньої дитини, особливо на ранніх термінах вагітності. Дефіцит фолієвої кислоти суттєво підвищує ризик розвитку у плода вроджених вад, зокрема дефектів нервової трубки, гідроцефалії, аненцефалії, а також гіпотрофії і недоношеності.

Та чи знали ви, що фолієва кислота впливає також і на саме зачаття? Згідно останніх досліджень лікарів у тяжінні між сперматозоїдом і яйцеклітиною основну роль грає саме молекула фолієвої кислоти.

Метаболізм вітаміну В (або фолієвої кислоти) різний в яйцеклітині та спермі. Ці відмінності й можуть стати причиною тяжіння між сперматозоїдом і яйцеклітиною.

Дефіцит фолієвої кислоти у чоловіків може знизити кількість здорових сперматозоїдів. Тому за кілька місяців до зачаття (не менше, ніж за три) чоловік повинен почати приймати фолієву кислоту в дозі не меншій, ніж профілактична — 0.4 мг, але тільки після консультації з лікарем.

Лікарі клініки жіночого здоров’я ЮНОНА+ допоможуть вам діагностувати можливу причину безпліддя, спланувати вагітність, а також повністю надати супровід вагітної до пологів. Ми надаємо послуги з консультації лікарів, УЗД 2/3/4D методами, повний комплекс необхідних лабораторних досліджень (від загального аналізу крові до пренатальних скринінгів).

Запис до лікаря
Ваше ім’я

Номер телефону

Зручна дата

Для підтвердження вільної дати прийому, Вам зателефонує адміністратор клініки, або запропонує найближчу можливу

Избранные услуги не добавлены