Напрямки
КОЛИ необхідно звернутися до гінеколога?
Якщо Ви виявили у себе подібні симптоми, слід негайно відвідати лікаря-гінеколога:
Акушер-гінеколог — фахівець, який контролює процес вагітності та несе відповідальність за два життя — мами та малюка.
УЗД органів малого тазу – дослідження шийки і тіла матки, фаллопієвих труб, яєчників, позадуматкового простору і навколоматкової клітковини.
Відео кольпоскопія — метод клінічного дослідження стану шийки матки за допомогою кольпоскопа (спеціального оптичного приладу). Він збільшує зображення у 8-20 разів та виводить картинку на монітор. Ця процедура дає можливість вчасно виявити навіть незначні дефекти шийки матки та піхви: ерозії, пухлини, мікро крововиливи та інші патологічні зміни.
Одними з основних аналізів в гінекології є: цитологічне і бактеріологічне дослідження (цитологія і мікроскопія), а також ПАП-тест. Аналізи дозволять лікареві оцінити морфологічну структуру клітин, встановити природу пухлинних утворень, вказати на інфекційне походження тієї чи іншої хвороби.
ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ до консультації мамолога?
Візит до мамолога не вимагає особливої підготовки від пацієнта. Це безболісний захід, який допоможе зберегти здоров’я грудей.
УЗД плоду на різних термінах вагітності. Дане обстеження призначається в обов’язковому порядку всім вагітним жінкам, так як саме УЗД підтвердить або спростує зачаття, дасть можливість визначити відсутність позаматкової або завмерлої вагітності, з’ясувати стать дитини, оцінити стан навколоплідних вод і маточного епітелію, своєчасно виявити патології розвитку плода і попередити викидень.
(Дана послуга доступна в Бучі) 3D/4D ультрасонографія — методи ультразвукової діагностики вагітності, що дозволяють отримати об’ємне зображення плоду, що динамічно змінюється, з можливістю запису тривимірного відео в реальному часі.
УЗД молочних залоз — безпечний та комфортний метод діагностування молочних залоз і зон лімфовідтоку, що дозволяє максимально точно визначити розташування патологічного ділянки, провести забір зразків для гістологічних досліджень.