Пакет «Я вагітна, ранній термін»

Нарешті на тесті дві заповітні смужки. Вітаємо! Тепер для вас настає той самий важливий і захоплюючий період.

Записаться на прием
Главная » Услуги » Беременность » Пакет «Я вагітна, ранній термін»
Кратко

Нарешті на тесті дві заповітні смужки. Вітаємо! Тепер для вас настає той самий важливий і захоплюючий період.

Щоб пройти його спокійно, легко і насолоджуючись, рекомендуємо звернути увагу на спеціальний пакет для раннього терміну вагітності, після 10 днів затримки менструації.

Пакет «Я вагітна, ранній термін» включає:

 • консультацію акушера гінеколога;
 • УЗД органів малого тазу (після 10 днів затримки менструації);
 • цитологію мазків з цервікального каналу і шийки матки на атипію;
 • бактеріоскопічне дослідження урогенітального мазка (мікрофлора);
 • аналіз на гормон ХГЛ;
 • аналіз на гормон прогестерон;
 • аналіз на гормон ТТГ;
 • аналіз на TORCH-інфекції (Toxoplasmosis, CMV-infection, Herpes simplex infection 12, Rubella, IgG);
 • розгорнутий аналіз крові;
 • аналіз на групу крові+резус фактор;
 • загальний аналіз сечі;
 • консультацію лікаря повторну за результатами аналізів.

Під час консультації наш лікар гінеколог проведе огляд та УЗД органів малого тазу, аби встановити чи спростувати факт вагітності, визначити її термін та виключити позаматкову вагітність.

Урогенітальні дослідження, мазок з цервікального каналу і шийки матки на атипію та бактеріоскопічне дослідження мікрофлори піхви, допоможуть виключити можливі патологічні зміни чи інфекційні захворювання, що можуть вплинути на здоровий розвиток вагітності. А за їх наявності, лікар зможе призначити відповідне стану лікування.

Аналіз крові на гормон ХГЛ (хоріонічний гонадотропін людини) не лише підтвердить факт вагітності, а й може вказати на її можливі патології чи аномалії плода. Він показує невідповідність концентрації гормону передбачуваному терміну вагітності (завищений або понижений рівень). ТТГ (тиреотропний гормон) покаже стан функцій щитоподібної залози та допоможе за необхідності його скоригувати. А рівень прогестерону вкаже на успішну імплантацію чи можливі з цим проблеми.

Дослідження крові на TORCH-інфекції (Toxoplasmosis, Rubella, Cytomegalovirus, Herpes simplex virus) допоможе встановити наявність антитіл у жінки до інфекцій, які найбільш часто викликають патології вагітності та плода (токсоплазмоз, краснуха, цитомегаловірусна інфекція та герпес). Аби за їх відсутності вживати додаткових заходів, щоб убезпечити себе від зараження.

Розгорнутий аналіз крові та загальний аналіз сечі продемонструють комплексну картину стану організму та можливих слабких місць. А дослідження на групу крові та резус фактор допоможе виключити питання резус-конфлікту, а за його наявності проводити необхідну імунопрофілактику.

Запись к врачу
Ваше имя

Номер телефона

Удобная дата

Для подтверждения свободной даты приема, Вам перезвонит администратор клиники, или предложит ближайшую возможную

Пакет «Я вагітна, ранній термін» Цены на услуги
Назва послугиЦіна, грн
Пакет «Я вагітна, ранній термін»: консультація акушера гінеколога; УЗД органів малого тазу (після 10 днів затримки менструації); цитологія мазків з цервікального каналу і шийки матки на атипію; бактеріоскопічне дослідження урогенітального мазка (мікрофлора); аналіз на гормони ХГЛ, прогестерон, ТТГ; TORCH-інфекції (Toxoplasmosis, CMV-infection, Herpes simplex infection 12, Rubella, IgG); розгорнутий аналіз крові; група крові+резус фактор; загальний аналіз сечі; консультація лікаря повторна за результатами аналізів.2380
Скачать полный прайс
Прайс на все услуги и лабораторные исследования вы можете узнать, скачав файл или уточнить их непосредственно в клинике или по телефонам
Пакет «Я вагітна, ранній термін» Коллектив клиники
Пакет «Я вагітна, ранній термін» Статьи по направлению