Лабораторні дослідження

анализы буча

Аналізи в Бучі та Ірпені можна здати в клініці ЮНОНА+. Ми працюємо з лабораторією «Омега-Київ», і пропонуємо найширший комплекс лабораторних досліджень.

Аналізи на гормони, інфекційні дослідження, пренатальна діагностика, онкомаркери, біохімія, загально-клінічні, різноманітні дослідження вуглеводного обміну, цитологічні дослідження, дослідження сечі, скрінінги PRISCA та багато іншого.

Лабораторія гарантує високу якість результатів. На кожному етапі проведення досліджень використовуються високотехнологічні автоматичні аналізатори і тест-системи кращих світових виробників. Проведення аналізів, видача результатів і навіть реєстрація виключають вплив людського фактору, адже використовуються повністю автоматизовані системи штрихкодування.

У лабораторії щодня проводиться внутрішній контроль якості, зовнішній контроль якості Українського референс-центру з лабораторної діагностики, а також міжнародні контролі PREVECAL, RIQAS, SEQAS.

А головне, що наші медсестри проведуть забір професійно, швидко і безболісно. Адже мають глибокий медичний досвід роботи в реанімації.

Більше про послугу

Працюємо по усьому Приірпінському регіону. Аналізи Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель і т.д.