Особливий режим роботи

режим роботи коронавірус

Дорогі наші пацієнтки, з метою профілактичних заходів щодо непоширення COVID-19 з 23 березня до закінчення карантину в Україні клініка ЮНОНА+ працюватиме в ОСОБЛИВОМУ режимі. Що це означає:

 

ℹ️ ВНЕСЕНО ЗМІНИ У ГРАФІК РОБОТИ КЛІНІКИ. Про деталі можна попередньо дізнатись в адміністратора.

ℹ️ ОБМЕЖЕНО ПЛАНОВІ ПРИЙОМИ ПАЦІЄНТІВ. Якщо ви вже були записані на прийом вас набере адміністратор у найближчий час, щоб перенести дату.

ℹ️ ПРИЙОМ ЛІКАРЯМИ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ ВЕДЕТЬСЯ ЛИШЕ ДЛЯ: планового УЗД по вагітності; гострих та критичних ситуацій зі здоров’ям (кровотечі, сильні болі, життєво необхідні процедури чи маніпуляції тощо). Кожен окремий критичний випадок буде вирішуватись лікарем з пацієнтом в індивідуальному режимі.

ℹ️ УЗД ПО ВАГІТНОСТІ ПРОВОДИТЬСЯ БЕЗ СУПРОВОДУ (родичів), самостійно, щоб зменшити кількість людей, що перебувають в клініці. Звісно, якщо це не викликано критичною ситуацією.

ℹ️ ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ. Якщо вам необхідна консультація лікаря без огляду, ви можете скористатись онлайн-консультацією, попередньо записавшись на таку послугу в адміністратора.

ℹ️ СКРИНІНГ ТЕМПЕРАТУРНОГО РЕЖИМУ. Адміністратор або медсестра під час візиту можуть провести вимірювання температури тіла пацієнта.

 

Просимо з розумінням та усією відповідальністю поставитись до таких вимушених дій. Адже здоров’я наших пацієнтів та медперсоналу – найважливіша цінність.

Ми проводимо усі необхідні заходи щодо знезараження приміщень та індивідуальної гігієни: часте вологе прибирання, обробка антисептичними засобами, кварцування приміщень, у вільному доступі дезинфікуючі засоби для рук, медперсонал клініки працює у медичних масках та респіраторах.

 

АЛЕ, ще раз наголошуємо:

 Якщо ви нещодавно повернулись з країн, де зафіксовано випадки інфікування COVID-19, або ж мали контакти з людьми, які повернулись з цих країн, просимо утриматись від відвідування клініки на період карантину в Україні.

 Якщо ви помітили у себе симптоми (кашель, підвищена температура, ускладнене дихання), зателефонуйте до вашого сімейного лікаря та утримайтесь від відвідування клініки на час хвороби.

 Якщо у вас є гострі форми ГРВІ або грипу також просимо утриматись від відвідування клініки до одужання.

 

Будьте свідомими, поважайте себе та оточуючих. Ми залишаємось на зв’язку і завжди готові надати вам кваліфіковану невідкладну допомогу.

 

?ТЕЛЕФОНИ КЛІНІКИ ЮНОНА+: (095) 312-65-65, (063) 419-83-85, (096) 931-46-45

Уникайте скупчення людей, часто мийте руки або користуйтесь дезинфікуючими засобами для рук та будьте здорові!