Дисбаланс фолієвої кислоти — причина безпліддя

беременность буча

Дисбаланс фолієвої кислоти як причина безпліддя?

Відомо, що прийом фолієвої кислоти (вітамін B9) до зачаття та під час вагітності має надзвичайну силу.
Вона забезпечує необхідну швидкість росту і розвитку майбутньої дитини, особливо на ранніх термінах вагітності. Дефіцит фолієвої кислоти суттєво підвищує ризик розвитку у плода вроджених вад, зокрема дефектів нервової трубки, гідроцефалії, аненцефалії, а також гіпотрофії і недоношеності.

Та чи знали ви, що фолієва кислота впливає також і на саме зачаття? Згідно останніх досліджень лікарів у тяжінні між сперматозоїдом і яйцеклітиною основну роль грає саме молекула фолієвої кислоти.

Метаболізм вітаміну В (або фолієвої кислоти) різний в яйцеклітині та спермі. Ці відмінності й можуть стати причиною тяжіння між сперматозоїдом і яйцеклітиною.

Дефіцит фолієвої кислоти у чоловіків може знизити кількість здорових сперматозоїдів. Тому за кілька місяців до зачаття (не менше, ніж за три) чоловік повинен почати приймати фолієву кислоту в дозі не меншій, ніж профілактична — 0.4 мг

Лікарі клініки жіночого здоров’я ЮНОНА+ допоможуть вам діагностувати можливу причину безпліддя, спланувати вагітність, а також повністю надати супровід вагітної до пологів. Ми надаємо послуги з консультації лікарів, УЗД 2/3/4D методами, повний комплекс необхідних лабораторних досліджень (від загального аналізу крові до скрінінгів).

Працюємо по усьому Приірпінському регіону: Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель і т.д.