25 травня День щитовидки

щитовидка

Як часто потрібно робити УЗД щитовидки і з якого віку починати? 25 травня, у Всесвітній день щитоподібної залози таку важливу тему прокоментувала лікар ультразвукової діагностики клініки ЮНОНА+ Альона Сипченко:

«Актуальність проблеми зі щитоподібною залозою зустрічається у кожного третього жителя планети, а у жінок — в десять разів частіше, ніж у чоловіків. Орган-метелик, як часто називають щитоподібну залозу через схожу форму, регулює усі обміни речовин в організмі людини, а також в роботу серцево-судинної і нервової систем, фізичний і розумовий розвиток. Якщо з щитовидкою проблеми, то це неодмінно відбивається на самопочутті і роботі всього організму.

УЗД щитоподібної залози одне з найпопулярніших, з найдоступніших, воно також безпечне і при цьому дуже інформативне. Тому за необхідності його можна проходити стільки разів, скільки вважатиме за потрібне ваш лікар.

Починати робити УЗД можна дітям вже з першого року життя. З метою профілактики, коли пацієнта нічого не турбує, досить проходити дослідження 1 раз на рік, особливо жінкам дітородного віку, які планують вагітність».

Пройти УЗД-діагностику щитоподібної залози, здати усі необхідні аналізи та отримати професійну консультацію лікаря ви можете в нашій клініці жіночого здоров’я ЮНОНА. 

Якщо вам потрібна професійна консультація гінеколога, мамолога, необхідно здати аналізи або пройти УЗД і ви проживаєте в містах Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Немішаєве, вам буде зручно пройти обстеження саме в нашій клініці Юнона+