Дисбаланс фолієвої кислоти — причина безпліддя

фол

Дисбаланс фолієвої кислоти як причина безпліддя? 🤔

Відомо, що прийом фолієвої кислоти (вітамін B9) до зачаття та під час вагітності має надзвичайну силу.
Вона забезпечує необхідну швидкість росту і розвитку майбутньої дитини, особливо на ранніх термінах вагітності. Дефіцит фолієвої кислоти суттєво підвищує ризик розвитку у плода вроджених вад, зокрема дефектів нервової трубки, гідроцефалії, аненцефалії, а також гіпотрофії і недоношеності.

Та чи знали ви, що фолієва кислота впливає також і на саме зачаття? Згідно останніх досліджень лікарів у тяжінні між сперматозоїдом і яйцеклітиною основну роль грає саме молекула фолієвої кислоти.

Метаболізм вітаміну В (або фолієвої кислоти) різний в яйцеклітині та спермі. Ці відмінності й можуть стати причиною тяжіння між сперматозоїдом і яйцеклітиною.

Дефіцит фолієвої кислоти у чоловіків може знизити кількість здорових сперматозоїдів. Тому за кілька місяців до зачаття (не менше, ніж за три) чоловік повинен почати приймати фолієву кислоту в дозі не меншій, ніж профілактична — 0.4 мг

Лікарі клініки жіночого здоров’я ЮНОНА+ допоможуть вам діагностувати можливу причину безпліддя, спланувати вагітність, а також повністю надати супровід вагітної до пологів. Ми надаємо послуги з консультації лікарів, УЗД 2/3/4D методами, повний комплекс необхідних лабораторних досліджень (від загального аналізу крові до скрінінгів).

Працюємо по усьому Приірпінському регіону: Ірпінь, Буча, Ворзель, Гостомель і т.д.